Soniko filmo išleidimo data vėl nukelta?

Soniko filmo išleidimo data vėl nukelta?

Ironiška, kad filmas apie greičiausią pasaulio ežį atkeliauja ypač lėtu tempu. Deja, po daugybės neigiamų atsiliepimų sulaukusio anonso, kuris privertė studiją pavėlinti filmo išleidimą, į Twitterį neseniai įmesta žinutė teigia, kad Sonikas atkeliaus į kino teatrus dar vienu mėnesiu vėliau.

Kai šį balandį pasirodė pirmasis Soniko filmo anonsas, gerbėjai internetu sustabdė savasias veiklas, kad galėtų pasišaipyti iš siaubingai keisto pagrindinio ežiuko dizaino, prastos muzikos pasirinkimo ir apskritai blogos kokybės. Atsakydama į neigiamus atsiliepimus, studija nukėlė filmą iš šių metų lapkričio į kitų metų vasarį, kad turėtų laiko pakoreguoti Soniko išvaizdą.

Dabar netikėta Twitter‘io žinutė paskelbė, kad filmas bus išleistas 2020-ųjų metų kovą. Tačiau oficialus, šitą pasikeitimą patvirtinantis pranešimas, taip ir liko neišleistas, o žinutė buvo greitai ištrinta. Galbūt šitas paminėjimas tebuvo klaida, bet iš kitos pusės, jų dabartinis Twitterio plakatas vis dar skelbia, kad filmas pasirodys šių metų lapkritį. Kadangi Soniko filmo egzistenciją nuo pat pradžios persekiojo blogi sprendimai ir problemos, tokios akivaizdžios, lengvai ištaisomos klaidos daug optimizmo fanams nesuteikia.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles