Robertas De Niro vaidins Martino Scorsese’o filme „Killers of the Flower Moon“

Robertas De Niro vaidins Martino Scorsese’o filme „Killers of the Flower Moon“

Filmas „Airis“ (angl. „The Irishman“) dar net nepasirodė „Netflix“ platformoje, o puikiai žinomas šios juostos režisierius Martinas Scorsese‘as jau dirba ties kitu projektu, filmu „Killers of the Flower Moon“ (liet. „Gėlių Mėnulio žudikai“), kuriame vaidins ir mėgstamiausias režisieriaus aktorius Leonardo DiCaprio. Dabar pranešama, kad prie projekto, kurio filmavimus planuojama pradėti jau 2020 m. vasarą, prisijungs ir aktorius Robertas De Niro.

Išankstiniai filmo „Killers of the Flower Moon“ kūrybiniai darbai prasidės jau šių metų lapkritį, beveik tuo pačiu metu, kada filmas „Airis“ bus išleistas ir rodomas atrinktuose kino teatruose bei transliuotojo „Netflix“ platformoje. Pastarasis filmas jau anksčiau buvo atidėtas dėl kompiuterinės grafikos darbų, kurie pasirodė sudėtingesni nei tikėtasi. Aktorius R. De Niro naujajame projekte įkūnys veikėją Viliamą Heilą. Tai nėra pirmas kartas, kada aktorius viename projekte dirbs kartu su L. DiCaprio – kartu jie yra pasirodę 1993 m. dramoje „Berniuko gyvenimas“ (angl. „This Boy’s Life“), kur R. De Niro vaidino L. DiCaprio veikėjo smurtaujantį patėvį. Tai bus pirmasis M. Scorsese‘o ilgametražis filmas, kuriame šie žinomi aktoriai abu kartu įkūnys svarbius filmo veikėjus. Dar šie aktoriai kartu pasirodė ir M. Scorsese‘o režisuotoje reklamoje.

Filmo „Killers of the Flower Moon“ veiksmas vyksta 1920 m. Oklahomoje, kur Oseidžų indėnams buvo suteiktos teisės gauti pajamas už jų žemėse išgaunamą naftą. Staiga, prasidėjo netikėtos indėnų mirtys, paskui kurias sekė mirtys tų, kurie norėjo ištirti šį įvykį. Informacija pasiekė naujai įkurtą tyrimų biurą, kurie turėjo ištirti korumpuotų naftininkų ir politikų veiklą bei išaiškinti žmogžudysčių paslaptį.

Oseidžių tautos vyriausiasis vadovas Geoffrey Standingas Bearas su M. Scorsese‘u susitiko kiek anksčiau šią savaitę, aptarti filmavimo Oseidžių apylinkėje detalių ir kaip filmavimai vietovei padėtų finansiškai. Tai jau ketvirtas susitikimas su Standingu Bearu dėl filmo, tačiau pranešama, kad tai pirmasis jo susitikimas su režisieriumi Oklahomoje. Teigiama, kad šio susitikimo metu M. Scorsese‘as ir patvirtino, kad R. De Niro sutiko vaidinti šiame filme.

Tiek R. De Niro, tiek L. DiCaprio turi ilgą darbinę patirtį su M Scorsese‘u. L. DiCaprio su režisieriumi paskutinį sykį dirbo 2013 m. filme „Volstryto vilkas“ (angl. „Wolf of Wall Street“). R. De Niro šviežiausias projektas su režisieriumi – jau rudenį pasirodysianti juosta „Airis“. Filmo „Killers of the Flower Moon“ leidyba užsiims kino studija „Paramount Pictures“, o filmo premjerai pranašaujama 2020 m. žiemos data, tačiau tai dar nėra oficialiai patvirtinta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles