Tarp naujų „Marvel“ 4 etapo filmų: Fantastiškasis ketvertas, Juodoji pantera 2, Kapitonė Marvel 2 ir Galaktikos sergėtojai 3.

Tarp naujų „Marvel“ 4 etapo filmų: Fantastiškasis ketvertas, Juodoji pantera 2, Kapitonė Marvel 2 ir Galaktikos sergėtojai 3.

„Marvel Studios“ oficialiai patvirtino, kad prie „Marvel“ kino visatos (angl. „MCU“) ketvirtojo etapo prisijungia tokie filmai kaip „Fantastiškasis ketvertas“ (angl. „Fantastic Four“), „Juodoji pantera 2“ (angl. „Black Panther 2“), „Kapitonė Marvel 2“ (angl. „Captain Marvel 2“) bei „Galaktikos sergėtojai 3“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol. 3“). Šie filmai yra tarsi papildymas jau dabar paskelbtiems filmams, tokiems kaip „Amžinieji“ (angl. „The Eternals“), „Ašmenys“ (angl. „Blade“), „Shang Chi“ bei „Daktaras Streindžas 2“ (angl. „Doctor Strange in the Multiverse of Madness“). Kevinas Feige’as tikrai nejuokavo dėl ateities planų, kuomet atvyko į šių metų San Diego komiksų suvažiavimą „Comic-Con“ bei atskleidė, ko fanai gali tikėtis ateityje.

Daugelį metų laukto „Fantastiškojo ketverto“ paskelbimas gerbėjams buvo viena džiugesnių naujienų, kurių buvo laukta jau nuo „Marvel“ ir „Sony“ kompanijų susijungimo pradžios. Prieš tai, „Marvel Studios“ vadovo paklausus apie ateities planus, susijusius su „Fantastišku ketvertu“, jis visuomet droviai ir paslaptingai nieko neatskleisdavo tiesiog pasakydamas, kad jis nekantrauja pradėt naujo filmo darbus. Tačiau prie to paties, jis visuomet pridurdavo, kad filmo įjungimo į bendrą „MCU“ procesas bus ilgas ir filmo tikrai tektų palaukt.

„Galaktikos sergėtojai 3“ jau kurį laiką buvo vienas laukiamiausių pavadinimų, kuriuose buvo norima išvysti San Diego „Comic-Con“ renginyje. Jamesas Gunnas buvo pagarsėjusiai  atleistas iš „Disney“ kompanijos praeitų metų vasarą dėl kelių kontraversiškų pranešimų „Twitter“ platformoje, o to pasekoje filmas papuolė į nežinios liūną. Po beveik metų laukimo ir filmo atidėliojimo, „Disney“ paskelbė, kad režisierius Jamesas Gunnas oficialiai sugrįžta ir režisuos naująją „Galaktikos sergėtojai 3“ dalį. Fanai be galo tuo džiaugiasi ir tai yra galimai vienas laukiamiausių filmų ketvirtajame „MCU“ etape.

Praeityje pasisekimo sulaukę „Kapinės Marvel“ ir „Juodosios panteros“ filmai taip pat susilauks tęsinių. Į „Juodosios panteros“ filmavimo aikštelę ir vėl sugrįžta Chadwickas Bosemanas su kitais pirmosios filmo dalies aktoriais, o filmo režisavimą prisiemė Ryanas Coogleris, kuris bandys sulipdyti ir pateikti dar vieną įspūdingą istoriją antrajame filme. Po „Kapitonės Marvel“ debiutavimo bei didesnio nei 1 milijardo JAV dolerių pelno, „Marvel“ kino kompanija tikrai nepraleis ir antrosios progos gan neblogai pasipelnyti. Dabar visiems gerbėjams lieka tik atsipalaiduoti ir būti kantriems laukiant naujų detalių apie tikslias išleidimo datas bei filmavimo darbų pradžias.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles