Naujajame Adamo Sandlerio Helovino filme pasirodys nemažai SNL žvaigždžių

Naujajame Adamo Sandlerio Helovino filme pasirodys nemažai SNL žvaigždžių

Jei galima kažko išmokti iš Adamo Sandlerio filmų, tai yra pamoka, jog laimingiausi būsite, jei iš šio aktoriaus nesitikėsite nieko. Nuo jo karjeros pradžios aštuoniasdešimtųjų pabaigoje,matėme tokias klasikas kaip „The Wedding Singer“ ir puikiai sutiktus filmus „Funny People“, „Punch-Drunk Love“ bei „The Meyerowitz Stories (New and Selected)“, tačiau kiekvienai puikiai Sandlerio juostai surastume po saują „Jack and Jill’ų“ – būtent todėl aktorius yra vienas iš Auksinių Aviečių apdovanojimų rekordininkų. Nors šiemet jį išvysime puikiojo „Good Time“ režisierių brolių Safdie filme „Uncut Gems“, A. Sandleris neatsisako ir savo blogosios pusės.

Skelbiama, jog šiemet aktorius filmuosis kol kas pavadinimo neturinčiame Netflix Helovino filme, kuriame taip pat išvysime nemažai tipinių Sandlerio kolegų ir Saturday Night Live žvaigždžių, tarp kurių sukasi tokie vardai kaip Kevin James, Julie Bowen, Maya Rudolph, Ray Liotta, Steve Buscemi, Rob Schneider, Shaquille O’Neal ir kiti. Juostą režisuos Steven Brill, su kuriuo Sandleris dirbo karjeros pradžioje („Little Nicky“, „Mr. Deeds“) ir prie naujesnių Netflix filmų („The Do-Over“, „Sandy Wexler“).

Juostos istorija suksis apie prie gimtojo Salemo ir legenda tapusių miestelio Helovino minėjimų prisirišusį Hubie Duboisą. Nors vyro pomėgiai dažnai tampa patyčių priežastimi, miesteliui patekus į pavojų, vienintelis Hubie gali išgelbėti dieną.

Nors daugiau žinių apie filmą nėra, spėjama, jog Netflix platformoje šį (greičiausiai tragišką) projektą pamatysime 2020-ųjų spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles