Daugiausiai pelno uždirbanti 2016-ųjų aktorė – Scarlett Johansson

Daugiausiai pelno uždirbanti 2016-ųjų aktorė – Scarlett Johansson

2016-ieji aktorei Scarlett Johansson buvo tikrai be galo sėkmingi. Ji pasirodė ne viename filme, kurie uždirbo labai daug. Tai jai leido patekti į pačią kasmet žurnalo „Forbes“ sudaromo topo viršūnę. Ji, pagal uždirbama pelną (dalį nuo bendrų filmo pajamų) užėmė pirmąją vietą visų Holivudo aktorių tarpe.

Aktorė pasirodė „Kapitone Amerikoje: Pilietiniame kare“ (angl. „Captain America: Civil War“), kuris visame pasaulyje uždirbo 1,15 milijardo dolerių. Prie sėkmės prisidėjo ir ne toks smarkiai komercinis filmas „Šlovė Cezariui!“ (angl. „Hail, Ceasar!“), „Džiunglių knyga“ (angl. „Jungle Book“) ir „Dainuok“ (angl. „Sing“). Suskaičiavus visus pinigus paaiškėjo, kad aktorės vardas filmams pritraukė 1,2 milijardo dolerių.

Ji aplenkė savo ekrano kolegas Robertą Downey‘į Jaunesnįjį ir Chrisą Evansą, kuri pasidalijo antrąją-trečiąją vietas su 1,15 milijardo dolerių kiekvienas. Ketvirtoje vietoje atsidūrė staigiai į karjeros aukštumas iššovusi ir šiais metais labiausiai „Savižudžių būryje“ (angl. Suicide Squad“) pasižymėjusi Margot Robbie. Jos indėlis – 1,1 milijardo. Penketuką užbaigia dar viena aktorė moteris – Amy Adams, kuri pritraukė 1,04 milijardo.

Antrąjį penketuką pradeda naujasis Betmenas ir Sąskaitininkas Benas Affleckas su 1,02 milijardo. Iškart paskui jį seka ir Supermenas su kiek kuklesne suma. Jo pelningumas buvo įvertintas 870 milijonų dolerių. Staiga visas pasaulis prisiminė ir aštuntoje vietoje atsidūrusį ir 820 milijonų įvertintą Ryaną Reynoldsą, kuris suvaidino Deadpoolą. Devintoje vietoje atsidūrė aktorė Felicity Jones, sukūrusi pagrindinį vaidmenį naujausiam Žvaigždžių karų visatos filme. Ji vertinama 805 milijonais dolerių. Na, o paskutinėje vietoje atsidūrė Willas Smithas su 775 milijonais dolerių, o rpei šios sėkmės prisidėjo vaidmuo „Savižudžių būryje“, kaip ir jo kolegei Margot Robbie.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles