„The Last Duel“ – naujas režisieriaus Ridley Scotto bei aktorių Matto Damono ir Beno Afflecko projektas

„The Last Duel“ – naujas režisieriaus Ridley Scotto bei aktorių Matto Damono ir Beno Afflecko projektas

Nors režisierius Ridley Scottas šiuo metu darbuojasi prie keturių filmų, tarp kurių yra ir „Gladiatoriaus“ (angl. „Gladiator“) bei „Svetimo“ (angl. „Alien) tęsiniai, – jam tikriausiai ir šių projektų yra per mažai. Prie R. Scotto repertuaro prisidėjo dar vienas filmas, pavadinimu „The Last Duel“ – keršto istorija, adaptuota pagal autoriaus Erico Jagerio novelę.

Kur kas įdomesnė naujiena yra ta, kad jau užbaigtą scenarijų parašė aktoriai Mattas Damonas bei Benas Affleckas. Tai nebus pirmas aktorių blynas – M. Damonas ir B. Affleckas jau yra pelnę Oskaro statulėles už geriausią scenarijų filmui „Gerasis Vilas Hantingas“ (angl. „Good Will Hunting“), kuriame jie taip pat ir vaidino. Tai nutiko prieš daugiau nei dvidešimt metų, todėl po labai ilgos pertraukos naujasis filmas sugrąžina šią aktorių komandą prie rašymo. Negana to, jie abu ir vėl atliks pagrindinius vaidmenis.

„The Last Duel“ nukels į viduramžių Prancūziją ir papasakos apie du geriausius draugus, kurie po skaudžios išdavystės kovos tarpusavyje. Tai yra tamsi ir žiauri istorija, todėl kyla abejonių ar „Disney“ studija, kuriai po susijungimo su „Fox“ priklauso scenarijus, sutiks priimti filmą, kuris netinka jų šeimyniškam prekės ženklui. Bet kokiu atveju, Ridley Scottas yra pasiryžęs bendradarbiauti su kitomis studijomis, kad išleistų šią juostą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles