Režisieriaus Taika Waititi filmo „Jojo Rabbit“ anonse pasirodo pats Adolfas Hitleris

Taika Waititi yra vienas įdomiausių šiuo metu dirbančių režisierių – jo filmai yra lengvi, sentimentalūs, ir, visų svarbiausia, be galo juokingi. Po didžiųjų savaitgalio naujienų, žiūrovai su nekantrumu laukia jo sugrįžimo į „Marvel“ komiksų visatą režisuojant „Thor: Love and Thunder“. Tačiau prieš jam apsiimant naują nuotykį apie griaustinio dievą, neverta pamiršti, kad šių metų spalio 18 pasirodys taip pat įdomus jo režisuojamas filmas „Jojo Rabbit“.

Ši juodojo humoro satyrinė komedija nukels į Antrojo pasaulinio karo laikotarpį, kuriame vokietis berniukas turės pasirinkti tarp meilės mamai, kuri nelegaliai slepia mažą žydų mergaitę, ir aklos, patriotiškos meilės savo šaliai. Berniukui padeda jo įsivaizduojamas draugas pats Adolfas Hitleris, kurį vaidina ne kas kitas, o žydų kraujo turintis Taika Waititi.

Nepaisant to, kad filmas vyksta žiauriausiu laikotarpiu žmonijos istorijoje, pasirodžiusiame minutės trukmės „Jojo Rabbit“ anonse režisierius savo istoriją pristato nuotaikingai ir linksmai. Taip pat galima dirstelėti į režisieriaus vaidinamą Hitlerį, kuris yra visiškai kitoks nei mes įpratę matyti. Pats režisierius šį filmą vadina „satyra prieš neapykantą“, kuri pašieps aklą patriotizmą bei nacizmą. Pasak jo: „Koks geriausias būdas įžeisti Hitlerį nei jį pavaizduoti per žydą aktorių?“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles