Pasirodė pirmasis postapokaliptinio C. Afflecko filmo „Mano gyvenimo šviesa“ anonsas

Pasirodė pirmasis postapokaliptinio C. Afflecko filmo „Mano gyvenimo šviesa“ anonsas

Po ilgo laukimo ir pristatymo Berlyno kino festivalyje internetą pasiekė pirmasis Casey‘io Afflecko režisuoto filmo „Mano gyvenimo šviesa“ (angl. „Light of My Life“) anonsas. Šįkart C. Affleckas ne tik režisuoja filmą, bet ir pats parašė jam scenarijų ir atliko pagrindinį vaidmenį.

Filme pasakojama postapokaliptinė istorija apie tėvą, kuris stengiasi apsaugoti savo dukrą keliaudamas per šalį. Pagrindinė to priežastis – didžiąją dalį moterų populiacijos išnaikinęs maras, po kurios bet kuri moteris tampa lyg aukso vertės grobis. Dėl to tėvas aprengia dukrą kaip sūnų. Keliaudami per pasaulinės kataastrofos nuniokotą žemyną tėvas su dukra patiria daug pavojų, o sukrečiantys išgyvenimai tik stiprina jų ryšį. Galiausiai, agresyvūs susidūrimai parodys tikrąjį nužmogėjimo lygį susiskaldžiusioje visuomenėje.

Kartu su C. Afflecku pagrindinį dukros vaidmenį filme atliks nauja Holivudo aktorė ir pamažu kylanti žvaigždė Anna Pniowsky. Pirmajame anonse galima išvysti savotiškų filmų „Kelias“ (angl. „The Road“) ir „Žmonių vaikai“ (angl. „Children of Men“) panašumų. Ir išties, sukuriama slogi atmosfera, kuri pamažu kelią įtampą ir, panašu, filme netruks nei jausmingų išgyvenimų, nei smurto kupinų susirėmimų.

Filme vaidmenis taip pat atliks serialo „Tarntaitės istorija“ (angl. „The Handmaid‘s Tale“) žvaigždė Elizabeth Moss, taip pat Tomas Boweris, Timothy‘is Webberis ir kt.

„Mano gyvenimo šviesa“ Lietuvos kino teatruose bus rodomas nuo rugpjūčio 23 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles