„Džiunglių kruizas“ – „Disney“ atrakcionų parkas virsta filmu

Galite pagalvoti, kad filmo kūrimas pagal „Disney“ atrakcionų parką parodo studijos visišką kūrybiškumo stygių, tačiau būtent taip gimė šitiek pinigų susišlavusi „Karibų piratų“ (angl. „Pirates of the Caribbean“) serija. Tad kitų metų vasarą „Disney“ pamėgins atkartoti šią sėkmę su nauju projektu „Džiunglių kruizas“ (angl. „Jungle Cruise“), kuris vėl yra paremtas pagal vieną populiariausių pasivažinėjimų jų pramogų parke.

Šiandien pasirodęs pirmasis anonsas tikrai turi panašumų su „Karibų piratų“ serija bei dabartiniais „Džiumandži“ (angl. „Jumanji“) filmais. „Džiunglių kruizas“  pasižymi ne tik panašia aplinka bei nuotaika, bet ir tuo, kad aktorių gretose turi populiarųjį Dwayne‘ą Rocką Johnson‘ą kaip pagrindinį veikėją. Juokeliais ir humoru jam nenusileidžia kita pagrindinė veikėja, kurią vaidina Emily Blunt.

Be dviejų pagrindinių ir talentingų aktorių, už kameros dirba taip pat dėmesio verti kūrėjai. Filmo režisierius Jaume‘as Collet-Serra savo repertuare turi kokybiškų siaubo bei veiksmo filmų, o prie scenarijaus rašymo prisidėjo Michaelas Greenas, kuris buvo atsakingas už „Bėgantį skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“). „Džiunglių kruizas“ kinuose pasirodys liepos 24-ą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles