Naujo „Pixar“ projekto „Į priekį“ pirmasis anonsas

Vis dar dominuojanti animacijos žanre, „Pixar“ studija jau paruošusi naujų istorijų linksminti jaunesnius ir virkdyti suaugusius. Fanai ne kartą atkreipė dėmesį, kad studija yra labiau susitelkusi ties tęsinių kepimu, tačiau „Pixar“ taiso šią situacija su dviem originaliais filmais, pasirodysiančiais kitais metais. Vienas iš jų – animacinis filmas „Į priekį“ (angl. „Onward“) – šiandien gavo naują plakatą bei pirmąjį anonsą.

Siužetas atrodo toks, kokį tik „Pixar“ studija gali sugalvoti – pasakiškas, įdomus, linksmas, ir, galima spėti, su labai emociška pabaiga. „Į priekį“ vyksta mūsų moderniame pasaulyje, kuriame gyvena elfai, goblinai ir kitos magiškos būtybės. Pagrindiniai veikėjai yra du elfai broliai, kurie atranda burtą, kaip atgaivinti jų mirusį tėtį, kad galėtų su juo praleisti dar vieną dieną. Tiesa, burtas nepavyksta ir jie atkuria tik apatinę tėčio dalį ir dabar broliams tenka surasti būdą, kaip sugrąžinti likusias kūno dalis.

Pagrindiniams veikėjus balsus paskolino „Marvel“ filmų mėgėjams gerai pažįstami aktoriai – Žmogus-voras Tomas Hollandas bei Žvaigždžių valdovas Chrisas Prattas. Filmas planuojamas išleisti kitų metų kovo 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles