Keanu Reevesas tampa Betmenu

Kino studija „Warner Bros.“ plečia savo DC visatą superherojais ir jais įkūnijančiais aktoriais. Ką tik kinus pasiekė naujasis „Betmenas“, kurį įkūnija Robertas Pattisonas. Tačiau „DC“ garsūs ne tik savo vaidybiniais filmais, bet ir animacija. Artėjant „DC Superaugintinių lygai“ (angl. DC League of Super-Pets) paaiškėjo, kas įgarsins Betmeną. Tai – visų mylimas Keanu Reevesas.

Savo subtiliu ir žemu balsu Keanu Reevesas papildys jau dabar gana didelį „Superaugintinių“ filmo aktorių kolektyvą. Superšuniui Kriptui balsą paskolins Dwayne‘as Johnsonas, Betmeno šunį, kuris trumpajame anonse sutapatinamas su pačiu Betmenu, įgarsins taip pat visiems puikiai žinomas skardžiabalsis Kevinas Hartas. Supermenui balsą suteiks Johnas Krasinskis, Čipą įgarsins Diego Luna, o balsus kitiems veikėjams suteiks aibė kitų gerai žinomų aktorių. Jų tarpe yra ir Kate McKinnon, Benas Schwartzas, Marcas Maronas, Vanessa Bayer, Jameela Jamil ir kiti.

Turbūt net nereikia pasakoti, jog filmas suksis ne tik apie superherojus, bet ir jų superaugintinius. Kol kas daug apie filmą nėra pranešta, tačiau aišku tai, kad Kriptas, kartu su savo kolegomis gyvunėliais ne tik kovos su nusikalstamumu Metropolyje, bet ir sieks gelbėti pagrobtą Supermeną.

Na, o plačiau apie filmą sužinosime jau gegužės 20 d., kai „DC Superaugintinių lyga“ pasieks Lietuvos kinus. O dabar kviečiame pažiūrėti naują animacinio filmo anonsą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles