„Ties riba į rytojų“ tęsinio scenarijus jau paruoštas, tačiau filmo dar teks ilgai palaukti

„Ties riba į rytojų“ tęsinio scenarijus jau paruoštas, tačiau filmo dar teks ilgai palaukti

2014-ais metais pasirodžiusi režisieriaus Dougo Limano juosta „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) nustebino kritikus su įdomia istorija, kuri lengvai žongliravo tarp komedijos bei įtraukiančių veiksmo scenų. Nors jų gerų atsiliepimų neužteko šio brangaus filmo paversti finansiškai sėkmingu, žiūrovai taip pat neliko abejingi šiam projektui ir garsiai svarstė, ar sulauksime tęsinio.

Režisierius D. Limanas jau kelis metus erzino fanus su „Ties riba į rytojų“ pratęsimu, retkarčiais patvirtindamas, kad projektas iš tikrųjų egzistuoja ir kada nors išvys dienos šviesą. Reklamuodamas kitais metais pasirodysiantį naują jo filmą „Chaos Walking“, jis paviešino dabartinę situaciją. Pasak režisieriaus, tęsinys, su netradicišku pavadinimu „Live, Die, Repeat and Repeat“ (liet. „Gyvenk, mirk, pakartok, pakartok“) , jau turi užbaigtą scenarijų ir laukia, kuomet pagrindinis aktorius Tomas Cruise‘as galės pradėti filmuotis. Taip pat su juo gali sugrįžti ir dar viena filmui svarbi aktorė Emily Blunt.

Šios naujienos reiškia, kad „Live, Die, Repeat and Repeat“ teks laukti dar ilgai, mat T. Cruise‘as šiuo metu darbuojasi naujuose „Neįmanomos misijos“ (angl. „Mission Impossible“) filmuose. Septinta bei aštunta dalys yra filmuojamos vienu metu ir jei T. Cruise‘as išgyvens kaskadinius triukus, darbai prie „Ties riba į rytojų“ tęsinio gali prasidėti tik 2021-ais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles