Jessica Henwick ketvirtojoje „Matricos“ dalyje atliks vieną pagrindinių vaidmenų

Jessica Henwick ketvirtojoje „Matricos“ dalyje atliks vieną pagrindinių vaidmenų

Panašu, kad reikalai ties ketvirtąja filmo „Matrica“ (angl. „The Matrix 4“) dalimi įgauna pagreitį. Visą praėjusią savaitę ir kiek anksčiau, šio filmo laukiantys gerbėjai buvo džiuginami pranešimais apie aktorius, kurie prisijungia prie vieno laukiamiausių mokslinės fantastikos filmo tęsinio, o naujausias ir paskutinis aktorių komandos papildymas – Jessica Henwick. Detaliau apie tai, kokį vaidmenį aktorė atliks nėra pranešama, tačiau paskelbta, kad jos laukia vienas pagrindinių vaidmenų, greta aktorių Keanu Reeveso įkūnijamo Neo ir Carrie-Anne Moss įkūnijamos Triniti.

Kalbama, kad aktorei J. Henwick naujausiame „Matricos“ filme gali būti suteiktas svarbus vaidmuo, lygus nuo seno pažįstamam Neo personažui. Deja, tai dar nėra patvirtinta kino kompanijos „Warner Bros.“, ar filmo režisierės Lanos Wachowski. Bet kokiu atveju, nežiūrint į tai, kad į filmą sugrįžta K. Reevessas ir C. Anne Moss, apie kurių sugrįžimą buvo paskelbta tą pačią akimirką, kaip ir apie patį projektą, J. Henwick pasirodymas šiame filme taip pat intriguoja. Aktorė J. Henwick geriausiai žinoma iš savo vaidmenų prestižiniuose televizijos serialuose. Aktorė įkūnijo Nymeriją Sand seriale „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“), Kolyn Ving „Netflix“ seriale „Geležinis kumštis“ (angl. „Iron Fist“) ir atliko vaidmenį miniseriale „The Defenders“ (liet. „Gynėjai“). Taip pat J. Henwick turi porą svarbių projektų horizonte, tokių kaip „Monster Problems“ ir kitais metais pasirodančiame filme „Godzila prieš King Kongą“ (angl. „Godzilla vs. Kong“). Aktorė teigė, kad vaidmenį ketvirtajame „Matricos“ filme laimėjo atrankų proceso metu. Nėra aišku, kas dėl šio vaidmens varžėsi su J. Henwick. Visgi, išlieka šansų, jog kad ir kas buvo tas kitas kandidatas vaidmeniui, jis dar gali sugrįžti, jeigu dėl tam tikrų priežasčių susitarimas su J. Henwick taip ir neįvyks. Bet bent jau kol kas visi reikalai juda teigiama linkme.

Ketvirtajame „Matricos“ filme taip pat išvysime aktorius Nealą Patricką Harrisą ir Yahya Abdul-Mateeną II. Oficialios detalės apie tai, kokius vaidmenis šie aktoriai atliks, nėra atskleidžiamos, tačiau neseniai buvo paskelbta, kad aktorė Jada Pinkett Smith derasi dėl sugrįžimo – sji kviečiama vėl vaidinti Niobę, kurią matėme filmuose „Matrica. Perkrauta“ (angl. „The Matrix Reloaded“) ir „Matrica. Revoliucijos“ (angl. „The Matrix Revolutions“). L. Wachowski, kuri originalią trilogiją režisavo kartu su savo seserimi Lily Wachowski, ketvirtąją dalį režisuos viena. Nėra aišku, dėl kokių priežasčių viena iš seserų nesugrįžta režisuoti ketvirtosios istorijos dalies.

Filmo režisierė L. Wachowski, kartu su Aleksandaru Hemonu ir Davidu Mitchellu parašė naujausios dalies scenarijų, kurio detalės neatskleidžiamos, tačiau tikimasi, kad filmavimai prasidės jau kitų metų pradžioje. Filmo „Matrica 4“ išleidimo tada dar nėra aiški.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles