Pirmajame „Didžiojo nuopuolio“ anonse B. Pitto, R. Goslingo, Ch. Bale‘o ir S. Carello veikėjai tampa rimtais finansų analitikais

Kino studija „Paramount“ paviešino pirmąjį finansinio filmo „Didysis nuopuolis“ (angl. „The Big Short“) anonsą, kuriame trumpai pristatoma filmo idėja. Jau dabar akivaizdu, kad net labai kokybiškų komedijų meistras Adamas McKay‘us pristatys rimtą finansinę dramą su gausiu žinomų aktorių būriu.

Paremtas bestseleriu tapusiu Michaelo Lewiso romanu, filmas pasakos apie keturis prašalaičius, didįjį finansų pasaulį stebinčius iš šono. Jie nuspėjo, kad kreditų ir paskolų burbulas sprogs maždaug viduryje pirmojo šio tūkstantmečio dešimtmečio. Galiausiai vyra nusprendžia stoti prieš didžiuosius bankus, vedami godumo ir nesugebėjimo numatyti galimų pasekmių.

Pirmasis anonsas nėra kažkoks labai konkretus. Jis daugiau ar mažiau pristato pačią idėją, bet ne turinį. O idėja labai paprasta – bankai yra blogis ir susivieniję jie bando paprastiems žmonėms nulupti paskutinius kailius. Kažką daugiau pasakyti apie anonsą tikrai sudėtinga. Nebent tai, jog filme daug garsių aktorių, kurie pademonstruos tiesiog nepriekaištingą vaidybą.

Galbūt todėl filmas gavo premjeros datą dar šiais metais. Akivaizdu, kad studija planuoja šį darbą išstatyti į Oskarų lenktynes, dėl vietos geriausiųjų sąraše. Labai tikėtina, kad toks filmas ten pateks ir bus rimtu pretendentu į garbingiausius apdovanojimus. Anksčiau niekaip nebuvo aišku, kada filmas pasirodys, tačiau su pirmu anonsu buvo paskelbta ir oficiali data. Ribotas filmo leidimas išeis gruodžio 11 dioeną, tik keliuose pasirinktuose kino teatruose. Tačiau plačioji auditorija filmą galės išvysti visai prieš kalėdas – gruodžio 23 dieną. Gali būti, kad Lietuvą šis filmas pasieks tik kitais metais. Jei išvis pasieks.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Bradas Pittas, Christianas Bale‘as, Steve‘as Carellas ir Ryanas Goslingas. Prie jų filme jungsis Finnas Wittrockas, Marisa Tomei ir Melissa Leo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles