„Savižudžių būrys“ jau greit gali turėti pirmuosius aktorius

„Savižudžių būrys“ jau greit gali turėti pirmuosius aktorius

Prieš kelias dienas kino studija „Warner Bros.“ paskelbė, kad po jų būsimo „Batmano prieš. Supermeną: Teisingumo aušros“ (angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“) naujausias komiksais pagrįstas filmas bus „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“). Dabar pasklido žinia, kad pagrindiniams veikėjams įkūnyti studija nori pakviesti Tomą Hardy‘į, Willą Smithą, Margot Robbie ir Ryaną Goslingą. Atrodytų, kad studija bando apžioti per didelį kasnį, tačiau tokie gandai baigia pasitvirtinti. Bent jau dėl trijų aktorių iš keturių.

Kaip praneša portalas „Deadline“, Willas Smithas ir Tomas Hardy‘is jau beveik susitarė dėl savo vaidmenų, o seksualioji aktorė Margot Robbie yra susidomėjusi vaidmeniu. Ryanas Goslingas tolesnėse kalbose nebefigūruoja.

Filmas šiems aktoriams gali būti labai sėkmingas. Pirmiausia, reikia atsižvelgti ir į tą faktą, kad nė vienas jų šiuo metu neturi sėkmingai klestinčios franšizės. Willo Smitho žvaigždė per pastaruosius metus jau baigia užgesti, todėl suvaidinęs čia jis galėtų vėl smarkiai pakilti. Tomas Hardy‘is, kad ir koks sėkmingas jis bebūtų, taip pat neturi jokios filmų serijos. Gali būti, kad jau labai greitai ją turės, bet tam reikia sulaukti 2015 metų gegužės, kai išeis „Pamišęs Maksas: Įsiučio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“). Yra gerai dar ir tai, jog aktorius jau yra vaidinęs „DC“ filme, tačiau ten jo veidas nebuvo per daug matomas. Na, o Margot Robbie šiuo meu yra labai greitai karjeros laiptais lipanti aktorė, o tokiame filme jos populiarumas dar labiau išaugtų.

Pati juosta gali tapti tikru hitu dėl įvairių savybių. Pirmiausia, žanras yra įdomus – grupė žmonių siekia užsibrėžto tikslo. Antra – veikėjai daugumai žiūrovų yra nepažįstami ir tikrai įdomus. Šiuo metu „DC“ daugiau ar mažiau bando su jais supažindinti per savo televizijos serialus, bet, žinant, kad tie patys aktoriai veikėjų „DC“ visatoje filmuose nevaidina, žinosime tik labai mažą dalį apie visus nusikaltėlius. Tai gali pasitarnauti ir galimiems aktoriams, nes veikėjai neturi buvusių aktorių šleifo, kaip, tarkim Džokeris, Pingvinas ar Mįslius. Trečia – anksčiau dar niekas nėra daręs filmų apie superblogiečius. Tai yra naujas iššūkis visiems komiksų filmų kūrėjams, o taip pat – didelės žiūrovų traukos priežastis. Ir svarbiausia – vaidinant komandiniame filme aktoriams yra kiek lengviau, nes visa vaidybos našta nekrenta ant vieno žmogaus pečių. Kita vertus, tai gali išeiti ir į nenaudą, jei kažkuris vienas aptingtų ir kiti turėtų tempti visą filmą ant savęs.

Vos pasirodžius žiniai, kad sulauksime „Savižudžių būrio“, buvo daugiau mažiau kalbama apie tai, kokie veikėjai tą būrį sudarys. Kadangi istorija pasakoja apie žudikus, kurių galvose įtaisyti sprogstamieji užtaisai, natūralu, kad komanda per daugelį metų kito. Pagrindiniai veikėjai, apie kuriuos eina kalba šiam filmui – Dedšotas, Harknesas (arba Kapitonas Bumerangas), Lapė (Vixen), Blokų naikintojas, Multipleksas, Jakulis ir Maindblogeris. Šie veikėjai yra dar tik kalbų lygyje, o moteriška veikėja tik viena – Lapė. Pagal komiksus Lapė yra juodaodė, tad vargu, ar Margot Robbie tiks šiam vaidmeniui. Iškyla labai intriguojanti mintis – aktorė galėtų suvaidinti vieną įdomiausių ir blogiausių „DC“ antagonisčių – Harlę Kvin. Bet kol kas tai yra tik apmąstymai.

Bus labai įdomu stebėti, ką studija „Warner Bros.“ Patvirtins pagrindiniais veikėjais, ir kokie veikėjai filme pasirodys. O pats filmas kino teatrus pasieks 2016 m. rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles