François Ozonas kurs erotinį trilerį

François Ozonas kurs erotinį trilerį

Po šiemet pasirodžiusios istorinės karinės dramos „Frantzas“ (pranc. „Frantz“), prancūzų režisierius François Ozonas jau ruošiasi naujos ilgametražės juostos filmavimui. Naujajame filme „Dvigubas mylimasis“ (pranc „L‘amant double“) išvysime jaunąją prancūzų aktorę Marine Vacth, atlikusią pagrindinį vaidmenį F. Ozono juostoje „Jauna ir graži“ (pranc. Jeune & jolie“, 2013 m.), belgų aktorių Jérémie Rénier, su F. Ozonu dirbusį filmuose „Potiche. Žmonos maištas“ (pranc. „Potiche“, 2010 m.) ir „Kriminaliniai meilužiai“ (pranc. „Les amants criminels“, 1999 m.), bei pirmą kartą prieš F. Ozono kamerą stosiančią Jacqueline Bisset.

Filmas „Dvigubas mylimasis“ pasakos apie jauną ir trapią merginą Kloją (akt. Marine Vacth),  kenčiančią nuo depresijos. Ji pradeda lankyti psichoterapiją ir įsimyli savo psichiatrą Polą (akt. Jérémie Rénier). Po kelių mėnesių jie apsigyvena kartu, tačiau Kloja išsiaiškina, kad mylimasis nuo jos slepia dalį savo tapatybės.

J. Rénier savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo keletu būsimo filmo nuotraukų.

„Dvigubas mylimasis“ bus jau septynioliktas F. Ozono ilgametražis filmas su kuriuo jis grįžta prie kadaise jau išbandyto erotinio trilerio žanro – tokie buvo jo filmai „Baseinas“ (angl. „Swimming Pool“, 2003 m.), „Jauna ir graži“ bei „Kriminaliniai meilužiai“. Naujausias režisieriaus filmas „Frantzas“ yra juodai balta istorinė karinė drama. Tačiau peržvelgę F. Ozono filmografiją lengvai įsitikinsime, kad jis yra linkęs išbandyti įvairius kino žanrus ir daro tai tikrai sėkmingai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles