Davidas Beckhamas pasirodys „Karaliuje Artūre“

Davidas Beckhamas pasirodys „Karaliuje Artūre“

Gana įdomus papildymas įvyko filme „Apvaliojo stalo riteriai: Karalius Artūras“ (angl. „Knights of the Roundtable: King Arthur“), kurį šiuo metu režisuoja kultinis britų kino kūrėjas Guy‘us Ritchie‘is.

Kaip teigia leidinys „The Daily Express“, prie filmo prisijungė kadais žymus futbolininkas Davidas Beckhamas. Kokį vaidmenį jis turi atlikti nepranešama, tačiau teigiama, jog jo vaidinamas personažas pasirodys gana svarbioje scenoje su legendiniu karaliaus Artūro kardu Ekskaliburu.

Kaip žinoma, dauguma painioja Ekskaliburo istorija su kitu žymiu britų mitu apie kardą akmenyje. Daugumoje istorijų Artūras, padedamas Merlino, neištraukia legendinio kardo iš akmens, o gauna jį iš Ežerų fėjos rankų. Ekskaliburo galia buvo tokia didžiulė, jog jis sugebėdavo pjaustyti kitus kardus per pusę kaip medžius. Po Artūro mirties kardas buvo išmestas į ežerą ir gražintas tikrajai jo savininkei.

Guy‘aus Ritchie‘io filme, paremtu 1485 metais išleistu Thomaso Malory kūriniu „Artūro mirtis“ (angl. „The Death of Arthur“), pagrindiniuose vaidmenyse atsidūrė Charlie‘is Hunnamas, Jude‘as Law, Ericas Bana, Annabelle Wallis, Katie McGrath, Djimonas Hounsou ir kt. aktoriai.

Filmo premjera įvyks 2016 m. liepos 22 dieną. Jeigu filmas susilauks komercinės sėkmės, studija „Warner Bros.“ pasiryžusi duoti žalią šviesą tęsiniams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles