„Pagiežos“ perkūrinys nukeltas iki 2020 metų pradžios

„Pagiežos“ perkūrinys nukeltas iki 2020 metų pradžios

„Pagiežos“ perkūrinys, kuris turėjo būti išleistas 2019 metų birželio 21 dieną, buvo perkeltas į 2020 metų sausio 3 dieną. Paranormalusis japonų siaubo filmas „Pagieža“ (angl. „The Grudge“) pirmą kartą JAV buvo perdarytas 2004 metais. Amerikietė prižiūrėtoja, kurią vaidino Sarah Michelle Gellar, nuvykusi į Tokiją  prižiūrėjo senyvo amžiaus moterį apleistame name, kuris, pasirodo, turi tamsią istoriją bei yra apsėstas kerštingos dvasios. Nors filmas ir nebuvo taip gerai sutiktas, kaip Gore Verbinski‘io „Skambučio“ (angl. „The Ring“) perkūrinys,  buvo neįtikėtinai pelningas, dėka turėto 10 milijonų JAV dolerių biudžeto.

Po poros metų išleistas tęsinys „Pagieža 2“ nebuvo toks mėgstamas, susilaukė prastų atsiliepimų ir daug mažesnio pelno, nors jo biudžetas buvo dvigubai didesnis nei pirmosios dalies. Bet nepaisant to, prieš 3 metus japoniška „Pagiežos“ versija ir vėl susilaukė sėkmės, kuomet buvo išleistas jos ir „Skambučio“ filmų junginys, supriešinęs Sadako, piktąją dvasią iš „Pagiežos“, bei Kajako iš „Skambučio“. Dabar šis filmas turės ir amerikietišką perkūrinį „Pagiežos“ pavadinimu, o kaip  jau išsiaiškinome, fanai filmo turės dar šiek tiek palaukti.

Yra keletas įmanomų paaiškinimų, kodėl filmas buvo atkeltas į sausio mėnesį. Vienas iš labiau galimų yra tai, kad filmų išleidimas sausio mėnesį yra pelningesnis. Panašus atvejis buvo pasirinktas su „Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas“ (angl. „Insidious: The Last Key“) bei „Pabėgimo kambarys“ (angl. „The Escape Room“), kurių atkėlimas į sausio mėnesį padvigubino filmų pelną, lyginant su jų pradiniu biudžetu. Oficialus „Pagiežos“ biudžetas dar nebuvo oficialiai patvirtintas, tačiau yra spėjama, kad jis yra apie 10 milijonų JAV dolerių. Jį taip pat yra tikimasi padvigubinti, o siaubo filmų konkurencijos stoka sausio mėnesį dar labiau pagerina sąlygas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles