Išleistas pirmasis „Plėšriųjų paukščių“ anonsas

Po truputį artėjant „Plėšriųjų paukščių“ (angl. „Birds of Prey“) išleidimui, mus pagaliau pasiekė ir pirmasis jo anonsas, leidžiantis pažvelgti į pagrindinius veikėjus, kuriuos išvysime naujausioje „DC Comics“ adaptacijoje. Nuo tada, kai „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) sudrebino kino teatrus, „Warner Bros.“ dirba ties nauju filmu, kuris susitelks ties Margot Robbie vaidinama Harley Quinn. Buvo ne vienas projektas, įžengęs į kūrybinių darbų pradžią, tačiau šis buvo vienas iš tų, kuriems studija davė patvirtinimą ir jis dabar yra pakeliui į realybę.

Anonsas, kuris buvo patalpintas į naujai sukurtą kanalą „CheekySneakyPeeky“ „Youtube“ platformoje, yra tiesiog pavadintas „Greitai susitiksime“ (angl. „See You Soon“), o jame galime išvysti labai trumpus bei ryškius, pagrindinių veikėjų kadrus. Tarp jų galime išvysti pačią Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell ir Ewan‘ą McGregor‘ą, tačiau dar kol kas be žymiosios veikėjo juodos kaukės.

Tai pirmasis „DC“ studijos filmas, kurio kūrybiniai darbai buvo pradėti tik išėjus „Akvamenui“ (angl. „Aquaman“) bei jam tapus daugiausiai pelno atnešusiu „DC“ filmu studijos istorijoje. „Plėšrieji paukščiai“ yra vienas iš kelių filmų, kurie turėtų išeiti 2020 metų, vasario 7 dieną. Šiam filmui iš paskos seka „Nuostabioji Moteris 1984“, kuris bus išleistas 2020 gegužės 6 dieną. Trumpąjį anonsą galite pažiūrėti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles