NBA žvaigždė Kyrie Irvingas vaidins siaubo filme

NBA žvaigždė Kyrie Irvingas vaidins siaubo filme

NBA žvaigždė, krepšininkas Kyrie Irvingas kaip aktorius ir vykdantysis prodiuseris jungiasi prie dar pavadinimo neturinčio kino gamybos kompanijos „Imagine Entertainment“  siaubo filmo, pasakosiančio apie Oklahomoje esantį viešbutį, kuriame, kaip kalbama, vaidenasi.

„Imagine Entertainment“ iš anksto pasirinko būsimą portalo „Players’ Tribune“ straipsnį, kuriame pasakojama iš lūpų į lūpas plintanti istorija apie NBA žvaigždes, apsistojusias „Skirvin“ viešbutyje Oklahomos mieste. Čia dažniausiai apsistoja keliaujantys NBA krepšininkai, tačiau dalis žaidėjų atsisako likti šiame viešbutyje dėl jo reputacijos. „Skirvin“ buvo atidarytas 1911 m. ir yra įtrauktas į Nacionalinį istorinių vietų registrą.

Naujasis projektas bus prodiusuojamas gamybos kompanijos „Imagine Entertainment“ pirmininko Briano Grazerio ir Bobby‘io Coheno. „The Players Tribune“ ir Sanjay‘us Sharma dirbs kaip vykdantieji prodiuseriai kartu su krepšininku K. Irvingu, kuris visai neseniai vaidino komedijoje apie krepšinį „Dėdė Driu“ (angl. „Uncle Drew“). Šešerius metus krepšininkas žaidė „Cleveland Cavaliers“ komandoje ir dabar jau antrą sezoną K. Irvingas priklauso „Boston Celtics“ komandai. „Aš ir pats turėjau įdomių patirčių „Skirvin“ viešbutyje, todėl iškart pajutau ryšį su šia idėja,“ – komentavo K. Irvingas. „Dirbti drauge su Brianu Grazeriu yra tarsi svajonės išsipildymas ir aš džiaugiuosi, kad galėsiu prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo su „Imagine Entertainment“ komanda.“

Naujas projektas bus įgyvendinamas kaip siaubo filmas, maišytas su baime, satyra ir visuomenės komentarais, kurie buvo įkvėpti legendų apie „Skirvin“ viešbutį. Manoma, kad viešbutyje vaidentis pradėjo jau 1930 m., kuomet viešbučio savininkas pėltojo meilės romaną su kambarine, o visa tai privedė prie tragiškos jos mirties.

Šis filmas yra pirmasis iš prodiuserio B. Coheno neseniai paskelbto sandorio su „Imagine Entertainment“. „Prieš tai esu girdėjęs gandų apie „Skirvin“, tačiau kai supratome, kad čia susiliečia „skaniai šiurpus“ su „neįtikėtinai aktualiu“ žinojome, kad su visu tuo padarysime kažką labai didžiulio,“ – kalbėjo prodiuseris B. Cohenas. „Kyrie yra idealus bendradarbis ir džiaugiuosi galėdamas šį filmą kurti kartu su „Imagine Entertainment“.

Portalas „Players‘ Tribube“, kuriame talpinamas turinys, atspindintis žaidėjų požiūrį, buvo įkurtas Dereko Jeterio, buvusio „New York Yankees“ beisbolo žaidėjo ir dabartinio beisbolo komandos „Miami Marlins“ savininko.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles