Naujasis režisieriaus Christopherio Nolano projektas pasirodys jau 2020 m.

Naujasis režisieriaus Christopherio Nolano projektas pasirodys jau 2020 m.

Filmų kūrimo genijumi laikomas režisierius Christopheris Nolanas su savo naujuoju projektu stoja į eilę kitų metų premjerai. Žinomas dėl savo intelektualių, dažniausiai visą Holivudo žvaigždyną surenkančių filmų, kurie tampa tikra bomba, C. Nolanas anksčiau dirbo ties geriausio režisieriaus „Oskaro“ nominaciją jam uždirbusiu filmu „Diunkerkas“ (angl. „Dunkirk“), kuris buvo išleistas 2017 m.

Pasak naujienų portalo „The Hollywood Reporter“, kitas režisieriaus projektas bus „įvykio filmas“ ir turėtų būti išleistas 2020 m. liepos 17 d. Detalių apie naują filmą šiai dienai yra išties labai mažai, o toks tvirtas paslapties išlaikymas iki paskutinės minutės jau tapo šio 48-erių scenaristo ir režisieriaus standartu. Visgi, galima drąsiai manyti, kad šis paslaptingas projektas vis tiek pritrauks aukščiausio lygio aktorius ir didžiulį biudžetą, kad C. Nolano vizija pavirstų kino tikrove. Ar tai bus dar vienas epinis mokslinės fantastikos filmas kaip ir juosta „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“), kurios sulaukėme 2014 m., o galbūt tai taps netikėtu tęsiniu jo mistiškam ir sunkiai suvokiamam filmui „Memento“? Be abejonės, tokie šansai tikrai yra, tačiau kokio naujojo, tikėkimės, šedevro sulauksime iš režisieriaus C. Nolano, sužinosime kitų metų liepos 17 d.

Kol kas apie naują projektą režisierius neatvirauja, tik užsiminė, kad yra susidomėjęs ateityje sukurti dar vieną Džeimso Bondo filmą. Tačiau filmų kūrėjas mano, kad visiškas filmo perkūrimas yra būtinas, kad visas darbas ir triūsas būtų vertas investicijų.

Per savo karjerą C. Nolanas sukūrė daugiau nei 10 filmų, kurie uždirbo beveik 5 milijardų JAV dolerių pelną ir pelnė 34 „Oskaro“ nominacijas bei 10 statulėlių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles