Aktorius Simonas Peggas pademonstravo šokiruojančią savo transformaciją naujam vaidmeniui

Aktorius Simonas Peggas pademonstravo šokiruojančią savo transformaciją naujam vaidmeniui

Nieko neįprasta ar naujo, kai aktoriai pasiryžta tam tikriems fiziniams pokyčiams dėl naujų vaidmenų. Superherojų aktoriai dažniausiai užsiaugina didžiulius raumenis ir sutvirtėja, o aktorius Christianas Bale‘as tikriausiai gali pasikeisti į bet kokią formą, kokios reikia tam tikram vaidmeniui. Tačiau tikriausiai mažai kas tikėjosi, kad į šokiruojančių aktorių transformacijų sąrašą pateks ir 49-erių britų komikas Simonas Peggas. Aktoriaus kūno pokyčiais filmui „Inheritance“ (liet. „Paveldėjimas“) pasidalijo jo fitneso treneris savo „Twitter“ paskyroje.

S. Peggas geriausiai žinomas iš tokių komiškų filmų kaip „Zombių karalius“ (angl. „Shaun of the Dead“), „Kietas faras“ (angl. „Hot Fuzz“) ir „Pasaulio pabaiga“ (angl. „The World’s End“). Tačiau taip pat aktorius buvo ir vienas svarbiausių antraplanių aktorių filmuose „Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek“) bei „Misija neįmanoma“ (angl. „Mission: Impossible“) filmuose. Daugiausiai veiksmo „Misija neįmanoma“ filmuose atitenka Tomui Cruise‘ui, bet galbūt ir S. Peggas gali suteikti jam šiek tiek ekrano laiko dėl savo pinigų kitame filme.

S. Peggas naujausiajam savo filmui „Paveldėjimas“ ruošėsi tikrai stipriai ir tai akivaizdžiai matyti naujausioje aktoriaus nuotraukoje. Ši aktoriaus transformacija užtruko šešis mėnesius ir per juos S. Peggas neteko beveik 9 kilogramų svorio ir 4 proc. kūno riebalų. Greičiausiai naujasis vaidmuo reikalavo „labai lieso“ kūno ir apskritai labai tikslios veikėjo išvaizdos, taip „Twitter“ pranešime rašė aktoriaus treneris. Pats S. Peggas taip pat pasidalijo trenerio Nicko Lowerio pranešimu ir pridėjo prierašą „Taip pat kartais švelnaus…“

Filme „Paveldėjimas“ nagrinėjama, kas atsitinka, kai netikėtai galingos šeimos patriarchas miršta, palikdamas savo žmoną ir dukterį su šokiruojančiu slaptu palikimu, kuris gali sugriauti ir sunaikinti jų gyvenimą. Kol kas nėra aišku, kokį vaidmenį šiame filme atliks S. Peggas ir kodėl čia jis turi būti toks lieknas, tačiau tikimės, kad daugiau detalių sulauksime jau netrukus. Taip pat šiame filme išvysime ir aktorius Lily Collins, Connie Nielsen ir Chance‘ą Crawfordą. Filmą režisisuos Vaughnas Steinas, o scenarijų rašo Matthew Kennedy‘is.

S. Peggas oficialiai prisijungia prie kūno transformacijas dėl vaidmens patyrusių aktorių klubo, tik kol kas dar nežinome, ką gi šios aktoriaus transformacijos atspindės. Aktorius Ch. Bale‘as tikriausiai yra vienas žymiausių aktorių, žinomas dėl savo ekstremalių pokyčių kino vaidmenims. 2004 m. aktorius numetė beveik 30 kilogramų kūno svorio Trevoro Rezniko vaidmeniui filme „Mašinistas“ (angl. „The Machinist“), o paskutiniu metu priaugo nemažai kilogramų buvusio JAV videprezidento Dicko Cheney vaidmeniui, „Oskaru“ nominuotame filme „Valdžia“ (angl. „Vice“).

Filmo „Paveldėjimas“ išleidimo data ir detalesnė informacija kol kas dar nėra skelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles