A. Schwarzeneggeris papasakojo apie norą pasirodyti filme apie vyresnį Konaną

A. Schwarzeneggeris papasakojo apie norą pasirodyti filme apie vyresnį Konaną

Praėjusio amžiaus viduryje pasirodė daugybė bulvarinių veikalų – dalis jų savo vietą surado tualetuose, dalis tapo religijomis (žiūriu į tave, L. Ron Hubbard’ai), dalis tapo pamiršta, kaip ir jas rašiusių žmonių pavardės, o mažytė dalis tapo klasika, ypač pasirodžius šių rašliavų adaptacijoms. Vienas iš garsiausių paskutinės kategorijos pavyzdžių – 1982-ųjų Johno Milius’o režisuotas „Konanas Barbaras“(angl. „Conan the Barberian“) su A. Schwarzeneggeriu. Būtent po šio kūrinio iki tol nelabai žinomas aktorius tapo veiksmo filmų žvaigžde. Dar po poros metų pasirodė Konano tęsinys („Konanas griovėjas“ / angl. „Conan the Destroyer“) ir „Terminatorius“ (angl. „The Terminator“), o visa kita jau istorija.

Švarcas pagaliau papasakojo, kodėl kino ekranų nepasiekė trečioji legendinio „Konano“ dalis: „Tai filmas, kurį sukurti norėjau ilgą laiką. Padarykime tai“, – sako aktorius, pridurdamas, kad scenarijus jau parašytas, o  kaip galimi pavadinimai buvo svarstomi „Konano legenda“ (angl. „The Legend of Conan“) ir „Konanas užkariautojas“ (angl. „Conan the Conqueror“).

„Kalbant apie tokius filmus gaila, tačiau realybė tokia: kai kažkas įsigyja teises į intelektinę nuosavybę (šiuo atveju teises į Robert E. Howard’o kūrinius), jis turi teises į adaptacijas ir viziją, ką su tuo nuveikti. Žmogus, šiuo metu turintis tai savo rankose, yra jaunas vaikinas – jis bando prasisukti Holivude ir tai iš tiesų nėra lengva“ – svetainei „The Arnold Fans“ pasakoja A. Schwarzennegeris. „Žmonės jam pasiūlo kurti serialą, jis pradeda tai daryti, tačiau planai žlunga. Jis bando kreiptis į „Netflix“, tačiau nepavyksta ir tai. Tada jis nusprendžia kurti filmą. Galbūt.“.

„Tuo tarpu mes metų metus bandome jį įkalbinti pasamdyti gerą režisierių ir sukurti dar vieną Konano filmą, kuriame aš pasirodyčiau kaip karalius Konanas – veikėjui būtų 70 metų ir jis nekęstų ramiai sėdėti soste. Tai nėra toks neįmanomas planas. Vieninteliai, kas turėtų žengti žingsnį, yra žmonės, kuriems priklauso teisės. Galime bandyti „Netflix“ platformą ar bet ką kito, svarbiausia pasamdyti kūrybingą režisierių, kuris turi talento sukurti sėkmingą projektą“, – viliasi aktorius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles