Trečiasis „Šerloko Holmso“ filmas atidėtas dar metams

Trečiasis „Šerloko Holmso“ filmas atidėtas dar metams

2009-aisiais pasirodęs Guy Ritchie‘io režisuotas „Šerlokas Holmsas“ (angl. „Sherlock Holmes“) pataikė į du taikinius: padėjo atgaivinti Roberto Downey Jaunesniojo karjerą – iš tiesų pakilimas prasidėjo nuo metais anksčiau sukurto  „Geležinio žmogaus“ (angl. „Iron man“), bet tai prisidėjo prie Šerloko Holmso kulto grąžinimo į XXI a. Vėliau sekė puikusis BBC serialas „Šerlokas“ (angl. „Sherlock“) su Benedictu Cumberbatchu ir Martinu Freemanu, 2015-ųjų „Ponas Homsas“ (angl. „Mr. Holmes“) su Ianu McKellenu bei… amerikietiškoji versija „Elementaru“ (angl. „Elementary“) ir „Šerlokas Holmsas ir daktaras Vatsonas“, tačiau apie juos turbūt nereikėtų plėstis dėl brangių skaitytojų gerovės.

Praėjus porai metų nuo originalo pasirodymo G. Ritchie‘is grįžo su Jude‘o Law ir R. Downey Jaunesniojo duetu juostos tęsiniui „Šerlokas Holmsas: Šešėlių žaidimas“ (angl. „Sherlock Holmes: A Game of Shadows“), kuris uždirbo kiek daugiau nei jo pirmtakas, tad 2011-aisiais „Warner Bros.“ paskelbė, jog išvysime ir trečiąją juostos dalį. Nuo to laiko interviu metu aktoriai vis tikindavo norį grįžti vaidinti legendinį duetą, tačiau scenarijus, anot jų, vis nebuvo baigtas.

2017-aisiais filmo prodiuseris Lionelis Wigramas žadėjo, jog filmavimo darbai gali prasidėti 2018 m., o „Warner Bros.“ patvirtino, jog į filmą grįžta J. Law ir R. Downey Jaunesnysis. Pagal viską kinuose juos turėjome išvysti 2020-ųjų gruodį. Dabar planai vėl keičiasi – studija atidėjo juostą dar vieneriems metams, tad jei ši data nesikeis, trečiąjį Šerloko filmą didžiuosiuose ekranuose išvysime lygiai po 10 metų nuo paskutinės dalies. Šiuo metu dar nežinoma, ar G. Ritchie‘is sugrįš režisuoti juostą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles