G. del Toro ir J. J. Abramsas suvienys jėgas naujam projektui

G. del Toro ir J. J. Abramsas suvienys jėgas naujam projektui

Po to, kai jo režisuota juosta „Vandens forma“ (angl. „The Shape of Water“, 2017 m.) pernykštėje ceremonijoje susirinko keturis Oskarus, meksikiečių režisierius Guilermo del Toro atrodo gerokai pritilęs. Tačiau neapsigaukite. Panašu, kad pagal vienu metu vykdomų skirtingų projektų skaičių jis yra toks pats daugiafunkcis kaip koks šveicariškas peiliukas. Nors dabar didžiausia dėmesio dalis koncentruojama į muzikinės „Pinokio“ (angl. „Pinocchio“) versijos kūrimą, kurį finansuoja „Netflix“ (jau preprodukcijos stadijoje), G. del Toro randa laiko rašyti scenarijų būsimai juostai „Šiurpios istorijos, pasakojamos tamsoje“ (angl. „Scary Stories to Tell in the Dark“), kurią jis dar ir prodiusuoja. Be to, jis yra būsimo „Amazon“ serialo „Karnavalų sezonas“ (angl. „Carnaval Row), kuriame vaidins Orlando Bloomas ir Cara Delevigne, vykdantysis prodiuseris.

Bet ir tai dar ne viskas – amerikiečių portalas „US Collider“ praneša, kad šis meksikiečių sineastas ruošiasi sukirsti rankomis su J. J. Abramso vadovaujama prodiuserių kompanija „Bad Robots“ – G. del Toro rašys scenarijų ir režisuos „Zanbato“, kuris taip pat bus prodiusuojamas ir studijos „Paramount“. „Zanbato“ – senas „Bad Robot“ projektas, gerus šešerius metus dūlėjęs šios kompanijos stalčiuose. Panašu, kad dabar pagaliau jam atėjo metas išvysti dienos šviesą.

Kol kas būsimos juostos siužetas nėra detaliai atskleidžiamas, tačiau žinoma, kad tai bus pasakojimas apie 10 – 15 metų amžiaus mergaitę, pasižyminčią itin gerai įvaldytais koviniais gebėjimais, jos priešininkams dažniausiai atnešančiais mirtį. Dėl to protagonistė jau dabar iš anksto lyginama su vienuolikmete Žudike (angl. Hit Girl) iš filmo „Ateini čia arba gausi į dūdą!“ (angl. „Kick Ass“, 2010 m.) arba su šiuo metu kino teatruose besisukančia didžiaake Alita iš juostos „Alita: kovos agelas“ (angl. „Alita“ Battle Angel“). Nors pradiniai „US Collider“ šaltiniai teigė, kad pagrindinė būsimo filmo veikėja bus nindzė, savo socialinio tinklo „Twitter“ profilyje tai paneigė pats G. del Torro.

Nors „Zanbato“, kaip matyti, yra tik vienas iš šio žmogaus-orkestro šiuo metu  plėtojamų projektų, dviejų Holivudo gigantų – G. del Toro ir J. J. Abramso – susivienijimas jau savaime yra kokybės garantija žiūrovams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles