Režisierius Joe Wrightas režisuos Antrojo pasaulinio karo dramą „In the Garden of Beasts“

Režisierius Joe Wrightas režisuos Antrojo pasaulinio karo dramą „In the Garden of Beasts“

Režisierius Joe Wrightas jau galutiniame derybų, dėl knygos „In the Garden of Beasts“ filmo adaptacijos, taške. Filmą kurs „StudioCanal“ ir „Playtone Productions“ gamybos kompanijos.

Aktorius Tomas Hanksas ir prodiuseris Gary‘is Goetzmanas bus šio filmo prodiuseriai, atstovaudami „Playtone Productions“ kompaniją. Kompanija įsigijo teises į Eriko Larsono knygą dar 2011 m., kada teises į filmą pirmiausia turėjo „Universal Pictures“, tačiau šią idėją paleido, leisdami „StudioCanal“ imtis istorinio projekto. Knyga paremta tikra, ramaus būdo Čikagos profesoriaus, Williamo Doddo, istorija. Profesorius tapo pirmuoju Amerikos ambasadoriumi hitlerinėje Vokietijoje, prieš naciams pradedant įtvirtinti geležinius gniaužtus visoje Europoje. Iš pradžių jo šeima pamėgsta gyvybingą Berlyno vaizdą, tačiau ambasadorius netrukus sužino apie smurtą prieš žydus. Ir nors jo skubus pranešimas į Valstybės departamentą dėl susiklosčiusios situacijos yra priimamas abejingai, jis ir toliau rūpinasi didėjančia spaudos cenzūra ir šokiruojančių įstatymų priėmimu Berlyne. Galiausiai viskas priveda prie laipsniško Hitlerio vykdyto žydų genocido, kuris iš tikrųjų ir buvo planuojamas nuo pat pradžių.

Buvo planuojama, kad T. Hanksas filme vaidins W. Doddą, tačiau dabar nėra žinoma ar aktorius šiame filme gus vaidmenį, ar tik bus vienu iš juostos prodiuserių.

Kino režisierius J. Wrightas nėra naujokas Antrojo pasaulinio karo filmų srityje, kadangi visai neseniai jis režisavo dramą apie Winstoną Churchillį – „Tamsiausia valanda“ (angl. „Darkest Hour“), kuris aktoriui Gary‘iui Oldmanui uždirbo „Oskaro“ apdovanojimą už jo įkūnytą buvusį Didžiosios Britanijos premjerą. Šiuo metu režisierius kaip tik vykdo po gamybinius žiūrovų laukiamo filmo „Woman in the Window“ darbus, kuriame išvysime aktorius Amy Adams, Julianne Moore ir G. Oldmaną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles