Pasirodė naujas „Vakarų pasaulio“ 2 sezono reklaminis filmukas

Pasirodė naujas „Vakarų pasaulio“ 2 sezono reklaminis filmukas

Šią naktį, iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku, Amerikoje vyko gan svarbus renginys sporto mylėtojams – „Super Bowl“. Jo metu žaidžiamos Amerikietiško futbolo varžybos, prikaustančios didelės dalies amerikiečių dėmesį, tačiau ne vien tik dėl pačių varžybų – mat jo metu įspūdingus pasirodymus surengia ir muzikos žvaigždės bei pristatomi naujausių filmų ir televizijos serialų reklaminiai filmukai, kurie anksčiau nebuvo niekur prieinami.

Šių metų šou metu buvo galima išvysti „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Solo. Star Wars Story“), „Jūros periodo pasaulis: Kritusi karalystė“ (angl. „Jurassic World: Fallen Kingdom“), „Raudonasis žvirblis“ (angl. „Red Sparrow“) ir, žinoma, „Vakarų pasaulis “ (2 sezonas) (angl. „Westworld“) bei daugelį kitų.

Priminsime, jog „Vakarų pasaulis“ priklauso „HBO“ televizijos kanalui, ir tai buvo pirmasis šios kompanijos pasirodymas „Super Bowl“ renginyje per pastaruosius 20 metų, todėl lūkesčiai laukė nemenki. Serialas pirmame sezone pasakojo apie pasaulį, kuriame sukuriamas dirbtinis intelektas ir jis perkeliamas į androidus. Šie visiškai nesiskiria nuo žmonių ir yra laikomi tam tikroje vietoje – parke, kuriame žmonės gali apsilankyti ir nevaržomai išbandyti tai, ko negalėtų daryti realiame pasaulyje su realiais žmonėmis. Seksas, nežabotas žiaurumas ir po viso to kylantis klausimas, ar androidai tikrai to nusipelno ir nieko nejaučia? Neišduosime, ką naujo sužinosite iš reklaminio filmuko, bet rekomenduosime jį patiems pažiūrėti teksto apačioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles