Pasirodė trumpasis „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ anonsas

Amerikoje šią naktį vykusiame 52-ąjame „Super Bowl“ žiūrovai ir vėl galėjo mėgautis išskirtiniais pasirodymais. Nacionalinės futbolo lygos finalą vainikavo šiais metais pasirodančių filmų anonsai, o su aplodismentais buvo pasitiktas ir pirmasis, tiesa, vos 45 sekundes trunkantis „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Solo. A Star Wars Story“) anonsas.

Į kosminę kelionę šį sykį kviečia solinis pačio Hano Solo pasirodymas, kurį šioje juostoje suvaidins 28-erių aktorius Aldenas Ehrenreichas. Aktoriui į kompaniją studija prisikvietė „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždę Emilia Clarke, Woody Harrelsoną, Paulą Bettany ir kitus visiems žinomus aktorius.

Tiesa, pats juostos filmavimas tiek „Lucasfilm“, tiek „Disney“ itin prailgo. Pirmiausia šie iškart pasamdė vaidybos mokytojus pačiam pagrindiniam juostos aktoriui Aldenui Ehrenreichui, o paskui filmavimo darbus sustabdė ir režisierių rokiruotės, kuomet iš Philo Lordo bei Christopherio Millerio estafetę perėmė Ronas Howardas.

Studija jau dabar pranešė, jog normalios trukmės anonsas pasirodys per kelias artimiausias dienas, tad belieka tik sulaukti. Primename, kad „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ į didžiuosius kino ekranus atkeliaus jau šių metų gegužės 25-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles