Tomas Cruise’as pristatė naujos „Neįmanomos misijos“ anonsą

Šiąnakt JAV ir vėl buvo transliuojamas nacionalinės futbolo lygos (NFL) finalas „Super Bowl“. Kaip jau įprasta, Amerikoje ši žvaigždžių susibūrimo vieta jau senai nėra tik eilinis sporto renginys – žiūrovai išvydo ne tik garsiausių muzikantų pasirodymus ar suvalgė tonas maisto, tačiau turėjo ir neeilinę galimybę išvysti šiais metais pasirodančių filmų anonsus.

Vienas tokių – „Neįmanoma misija: Krytis“ (angl. „Mission Impossible: Fallout“). Pristatyme ir vėl matome į veiksmo sūkurį įsiliejusį Ethaną Huntą, skrajojantį Londono padebesiais, pastebime ir didžiausius šio sąjungininkus – Simoną Peggą su Vingu Rhamesu.

Primename, kad juostos filmavimo darbai nepraėjo be nesklandumų. Dar praėjusiais metais Londone atlikdamas kaskadinį triuką Tomas Cruise’as patyrė kulkšnies traumą ir į darbus sugrįžo tik spalio mėnesį. Nepaisant ilgos pertraukos, aktorius sugrįžo į filmavimo aikštelę, pabaigė darbus, o juostos premjeros data nebuvo pavėlinta.

„Neįmanoma misija: Krytis“ į didžiuosius kino ekranus atkeliauja jau liepos 27-ąją, o su Tomu Cruise’u juostoje taip pat vaidins Rebecca Ferguson, Supermenas Henry Cavillas, Michelle Monaghan, Simonas Peggas ir kiti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles