Režisierius Steven‘as Soderbergh‘as griebiasi Panamos dokumentų skandalo

Režisierius Steven‘as Soderbergh‘as sugrįžta su nauju filmu, pavadinimu „Skalbimo Mašina“ (angl. „The Laundromat“). Šį kartą tai yra tikros istorijos atpasakojimas apie visą pasaulį sukrėtusį Panamos dokumentų skandalą, kuris leido turtingiems planetos gyventojams išvengti mokesčių. Iš pirmo žvilgsnio buvo galima tikėtis sausoko, dokumentinio įvykių atpasakojimo. Tačiau šiandien išleistas pirmasis anonsas rodo visai ką kitą.

Pažiūrėjus anonsą, susidaro įspūdis, kad filmas bus panašus į S. Soderbergh‘o režisuotą Oušeno trilogiją. Rimti ir nelaimingi įvykiai yra pateikiami su režisieriui būdinga energija ir šmaikštumu. Taip pat dėmesį traukia aukšto kalibro aktoriai. Pagrindinius vaidmenis atlieka Meryl Streep, Antonio Banderas bei Gary Oldman‘as su labai įmantriu akcentu.

Filmo pagrindinė veikėja Ellen‘a Martin, kurią vaidina Meryl Streep, po asmeninės nelaimės pradeda tirti nelegalią veiklą, kuria užsiima Panamos advokatų firma, vedama Gary Oldman‘o bei Antonio Banderas‘o veikėjų. Vienas smulkus nusikaltimas ją nuves link pasaulinio masto mokesčių išvengimo schemos. „Skalbimo Mašina“ startuos kino festivaliuose jau rugsėjį ir bus vėliau prieinamas žiūrovams „Netflix“ platformoje nuo spalio 18 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles