Matthew McConaughey gali suvaidinti „Dvikovoje“

Naujausiomis žiniomis, pagrindinį vaidmenį Stepheno Kingo romano „Dvikova“ ekranizacijoje turėtų atlikti Matthew McConaughey’is. Pastarąjį kartą apie šią juostą buvo galima išgirsti šių metų vasarį, kai studija „Warner Bros.“ režisieriaus kėdę pasiūlė Joshui Boonui.

Studija „Warner Bros.“ jau ilgai bando perkelti „Dvikovą“ į didžiuosius ekranus. 2011 m. rugpjūtį studija paskubėjo paskelbti režisieriaus vardą. Šis postas buvo patikėtas keturių paskutinių „Hario Poterio“ filmų kūrėjui Davidui Yatesui, tačiau sulaukė itin neigiamos reakcijos iš romano gerbėjų pusės. Vėliau pasiūlymas buvo perleistas Benui Affleckui, tačiau dėl jo darbo užimtumo su „Operacija Argo“, atnešusiu jam Oskarą, šis atsisakė. 2013 m. pavasarį sklandė gandai, jog režisieriaus kėdė patikėta Scottui Cooperiui („Pamišusi širdis“, „Iš pragaro“), tačiau dėl kūrybinių nesutarimų su juostos prodiuseriais, rudenį kino kūrėjas projektą aliko.

Dabar studija apsisprendė, kad režisieriumi turi būti Joshas Boonas („Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“), kuris jau kitų metų pavasarį pradės filmavimo darbus. Kalbant apie pagrindinio vaidmens atlikėją Matthew McConaughey‘į – jei „Dalaso klubo“ žvaigždė sutiks, jis suvaidins žmogų, tapusį siaubingų įvykių liudytoju. Iš slaptos karinės bazės pasklinda mirtinas virusas ir patenka į miestą, kuriame savo kelyje sunaikina tūkstančius žmonių.

Artimiausiu metu aktoriaus pasirodymą bus galima išvysti Christopherio Nolano mokslinės fantastikos filme „Tarp žvaigždžių“, kuris Lietuvos kino ekranus pasieks jau lapkričio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles