Martinas Scorsese kurs biografinę dramą apie legendinę grupę „The Ramones“

Po nerimą keliančių legendinio režisieriaus Martino Scorseses pasisakymų apie išėjimą į pensiją gerbėjai gali nurimti. Dabar kino grandas įnirtingai pasirašo naujiems projektams, o vienu jų taps biografinė drama apie legendinę pank-roko grupę – „The Ramones“.

Projektas šiuo metu yra ankstyvojoje kūrimo stadijoje ir dar neturi scenarijaus, tačiau tai neatbaido filmo kūrėjų nuo planų išleisti filmą 2016 metais. Būtent ši data būtų ypatinga pačiai grupei – prieš 40 metų, 1976 metais pasirodė pirmasis jų albumas.

Be šio vaidybinio filmo Martinas Scorsese pasiryžęs prisidėti prie dokumentinės juostos, biografinės knygos ir teatrinės pjesės, skirtos pagerbti žymųjį muzikinį kolektyvą. Nenuostabu, nes pats režisierius savo karjeros pradžioje buvo labai susijęs su muzikiniu pasauliu ir roko grupėmis. Jis dirbo su Oskarą pelniusia „Vudstoko“ juosta. Vėliau nufilmavo klipą Michaelo Jacksono dainai „Bad“ ir išleido dokumentinius filmus apie „The Rolling Stones“, Bobą Dylaną ir George‘ą Harrisoną.

Taip pat, režisieriaus planuose – filmai apie airių mafiją „Airis“, kuriame pagrindinius vaidmenis turėtų atlikti Alas Pacino su Robertas De Niro ir biografinė juosta, pasakojanti Franko Sinatros istoriją, kurioje pagrindinį vaidmenį atliks Leonardo Di Caprio.

Paskutinis kino grando filmas, dar visai neseniai matytas kino teatruose, buvo penkiems Oskarams nominuota biografinė juosta apie Džordaną Belfrodą („Volstryto vilkas“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles