„Varno“ perdirbinys prijungė antagonistę – ja tapo A. Riseborough

„Varno“ perdirbinys prijungė antagonistę – ja tapo A. Riseborough

Naujausias kino studijos „Relativity Studios“ projektas, komiksais paremtas „Varno“ (angl. „The Crow“) perdirbinys, turbūt, yra vienas nesėkmingiausių šių dienų projektų. Visa filmo kūrybinė komanda keičiasi taip greitai, kad sunku jau ir besusigaudyt, kas šiame filme vaidins ar kas jį režisuos. Nepaisant to, filmas jau lyg ir priartėjo prie produkcijos pradžios, turėdamas režisierių, scenarijų ir kelis pagrindinius aktorius. Kaip praneša portalas „Deadline“, daujausias filmo priedas – filmo antagonistę įkūnysianti Andrea Riseborough.

Tiems, kurie yra matę originaliąją, 1994 metų versiją, ar skaitę komiksą, toks aktorės pasirinkimas gali pasirodyti kiek neįprastas. Pagrindinė „keistumo“ priežastis yra ta, kad A. Riseboroug įkūnys didžiausią Eriko Draveno priešą Piniguočių. Taip, tai originaliai tai turėtų būti vyriškas veikėjas.

Tiek komikse, tiek originaliajame filme Erikas grįžta iš mirusiųjų pasaulio, kad atkeršytų už savo nužudytą merginą. Tiek jis, tiek jo mergina buvo nužudyti vieno žiauraus užpuolimo metu. Didžiausias blogis, atsakingas už poros mirti, būtent ir slypi Piniguočiaus valdomame nusikaltėlių sindikate.

Filmą režisuos dar ne itin garsus režisierius Corinas Hardy‘is. Scenarijų pagal komikso istoriją parašė Claire Wilson. Pagrindinius vaidmenis be Andrea Riseborough taip pat atliks „Sauso įstatymo: mafijos gimimo“ (angl. Boardwalk Empire“) žvaigždė Jackas Houstonas ir iš „Žiemos pasakos“ (angl. „Winter‘s Tale“) žinoma Jessica Brown Findlay.

Kada tiksliai pasirodys filmas, dar nežinia, bet planuojama jį išleisti 2016 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles