Alicia Vikander prisijungė prie dviejų didelių filmų

Alicia Vikander prisijungė prie dviejų didelių filmų

Holivude  tikrai netrūksta sėkmės istorijų ir tai patvirtina staiga kylančių aktorių karjeros. Vienas naujausių pavyzdžių – aktorė Alicia Vikander, kuri tiesiog nepriekaištingai atlikusi savo vaidmenį mokslinės fantastikos trileryje „Ex Machina“ (angl. „Ex_Machina“) pravėrė sau vartus į didelio biudžeto juostas. Ir ne šiaip bet kokias, o išties galingas ir laukiamas.

Aktorė, kaip praneša portalas „Collider.com“, atliks vaidmenis naujausioje kompiuterinio žaidimo „Žudikų brolija“ (angl. „Assassin‘s Creed“) adaptacijoje ir dar pavadinimo neturinčiame Borno (angl. „Bourne“) istorijos tęsinyje. Žinant, kada pasirodo ir turėtų būti filmuojami šiedu projektai, darosi akivaizdu, kad anksčiau skelbtas aktorės įsitraukimas į Jameso Ponsoldto knygos „Apskritimas“ (angl. „The Circle“) su Tomu Hanksu bus atšauktas. Susikertant grafikams aktorė, greičiausiai, pasitrauks iš projekto. Šios prielaidos kyla dar ir dėl to, kad ją pakeisti filme pasiūlymą jau gavo kita aktorė – Emma Watson.

Kol kas nepranešama, ką A. Vikander suvaidins naujausiame agento Borno filme. Į projektą sugrįžęs režisierius Paulas Greengrassas jau dirba su Mattu Damonu, apdirbinėdami Christopherio  Rouse‘o parašytą scenarijų. Filmą planuojama išleisti 2016 metų liepos 26 dieną.

Lygiai taip pat neaišku, ką aktorė turėtų suvaidinti „Žudikų brolijoje“. Aišku tik tiek, kad ji prisijungs prie dabar projekte esančių Michaelo Fassbenderio ir Marion Cotillard. Kol kas planuojama, kad filmas pasirodys 2016 metų gruodžio 21 d., bet tikėtina, kad dėl „Žvaigždžių karų“ šalutinio projekto filmo premjera bus dar kartą pastumta į vieną ar kitą pusę.

Alicia Vikander dabar yra tikrai labai užimta. Ji vaidina daug kur, o šiais metais ją bus galima išvysti iš viso keturiuose filmuose. Pirmasis filmas jau pasirodė  („Ex Machina“), o vėliau jos pasirodymais dar galioma bus grožėtis filmuose „Žmogus iš U.N.C.L.E.“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“), „Jaunystės palikimas“ (angl. „Testament of Youth“) ir „Mergina iš Danijos“ (angl. „The Danish Girl“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles