Filmo „Mamytė“ žvaigždę išvysime naujame projekte

Filmo „Mamytė“ žvaigždę išvysime naujame projekte

Po 2014 m. Kanų kino festivalyje filmo „Mamytė“ (angl. „Mommy“) sukelto šoko, atrodė, kad jaunasis aktorius Antoine‘as – Olivier Pilonas trumpam dingo iš akiračio. Tačiau dabar aštuoniolikmetis aktorius, vaidinantis kanadiečių seriale „Gyvi prisiminimai“ (pranc. „Mémoires virves“), grįžta į filmavimo aikštelę. A. O. Pilonas šiuo metu filmuojasi veiksmo filme „Nitro lenktynės“ (angl. „Nitro Rush“). Juosta filmuojama Monrealyje ir jo apylinkėse.

2007 m. pasirodžiusi pirma filmo dalis, pavadinta „Nitro“ (dar žinoma kaip „Absolute Race“) iš viso uždirbo 3 mln. Kanados dolerių ir pagal finansinę sėkmę tarp tų metų Kvebeko filmų atsidūrė antroje vietoje, nusileidęs tik komedijai „Trys paršiukai“ (pranc. „Les 3 p‘tits cochons“), kurio tęsinys taip pat jau pradėtas anonsuoti.

Naujoje juostoje žiūrovai vėl galės išvysti lenktynininką Maksą (akt. Guillaume Lemay – Thivierge). Po šešerių kalėjime praleistų metų jis pabėga, sužinojęs, kad jo sūnų verbuoja nusikalstama organizacija, planuojanti įžūlų apiplėšimą. Nepavykus perkalbėti savo atžalos, Maksui nelieka nieko kito, kaip tik pačiam tapti gaujos nariu.

Filmo premjera Kanadoje numatoma 2016 m. vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles