Košmaras miškuose naujajame „Kūnas Braiton Roke“ anonse

Košmaras miškuose naujajame „Kūnas Braiton Roke“ anonse

Buvo išleistas pirmasis „Kūno Braiton Roke“  (angl. „Body at Brighton Rock“) anonsas. Yra įvairiu idėjų, kurios gąsdina nemažą dalį individų visame pasaulyje. Viena iš tokių idėjų, tapusių primityvia baime nuo ankstyvųjų laikų, yra pasiklysti naktį miške be jokių išlikimui reikalingų priemonių. Dar į šią situaciją pridėkime negyvo žmogaus kūną ir viskas tampa visišku košmaru. Tai ir bus šio siaubo filmo variklis, kurį sukūrė rašytoja bei režisierė Roxxanne Benjamin.

Filmas neseniai debiutavo „SXSW“ ir kino studija nusprendė pasistūmėt į priekį pasidalindami pirmuoju filmo anonsu. Pirmieji filmo kadrai suformuoja pagrindinį konfliktą, kuriam šiek tiek paruošia ir filmo pavadinimas. Jauna mergina, dirbanti regioniniame parke, pasiklysta vykdydama užduotį skirtą šiek tiek ne jos nosiai ir netikėtai aptinka negyvėlio kūną. Jokio telefono ryšio, jokio žemėlapio, tik ji ir miškas. Atmosfera yra kuriama ankstyvųjų 1980-tųjų muzika, o anonse pilna nerimą keliančių elementų, kurių viršūnę vainikuoja scena su lokiu pabaigoje.

Tai yra Roxxanne Benjamin režisūros debiutas, kurį ji nusprendė daryti viena. Prieš tai jai teko režisuoti tik kelis siaubo serijos epizodus. Nepaisant to, kad tai yra jos pirmasis projektas, išankstiniai įvertinimai yra teigiami bei daug žadantys. Kino studija taip pat pasidalino ir pirmuoju filmo plakatu bei pilna aktorių komanda, kurioje yra Karina Fonter, Casey Adams, Emily Althaus, Miranda Bailey, Martin‘as Spanjers‘as ir John‘as Getz‘as. „Kūnas Braiton Roke“ kino teatrus turėtų pasiekti balandžio 26 dieną, o naujausią anonsą galite pažiūrėti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles