Projektui „Robinas Hudas: Pradžia“ kino studija „Lionsgate“ meta visas pajėgas

Projektui „Robinas Hudas: Pradžia“ kino studija „Lionsgate“ meta visas pajėgas

Kino studija „Lionsgate“, siekdama pralenkti savo priešininkų kuriamus „Robino Hudo“ (angl. „Robin Hood“) projektus, jaunų ateities talentų, vaidinsiančių filme „Robinas Hudas: pradžia“ (angl „Robin Hood: Origins“) dairosi abiejose Atlanto pusėse. Daug žadantis britų aktorius Taronas Egertonas yra vienas realiausių kandidatų atsidurti Šervudo girioje, kartu su britu Jacku Hustonu ir airių kilmės amerikiečių aktoriumi Jacku Reynoru. Neatmetama galimybė, kad taip pat bus svarstoma Dylano O‘Briano, vaidinusio filme „Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) kandidatūra. Tačiau tvarkaraščių planavimas čia gali pakišti koją. Pavyzdžiui, T. Egertono, kuris pasižymėjo Mathew Vaughn‘o režisuotoje veiksmo ir nuotykių komedijoje „Kingsman: slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“), visame pasaulyje surinkusios daugiau nei 400 milijonų JAV dolerių, dalyvavimas „Robino Hudo: pradžios“ filmavime gali komplikuotis, kadangi numatytas „Kingsman“ tęsinys, kuriam kino studija „Fox“ jau davė savo pritarimą.

Iš visų aukščiau išvardytų aktorių tik J. Reynoras yra bendradarbiavęs su režisieriumi Otto Barthurstu, kas galbūt jam suteiks jam šiokį tokį pranašumą prieš likusius konkurentus, tačiau kol kas galutinai dar neapsispręsta. Visi paminėti kandidatai turės įdėti daug pastangų tam, kad gautų šį vaidmenį.

Iki šiol daugiausia įvairius televizijos serialus kūręs O. Barthusas režisuos kino studijos „Lionsgate“ studijos statomą drąsią ir revoliucinę legendos versiją. Scenarijų šiam filmui rašo Joby Haroldas, dirbęs ir prie projekto „Apskritojo stalo riteriai: karalius Artūras“ (angl. „Knights Of The Roundtable: King Arthur“, kurį režisuos Guy Ritchie ir kuriame bus galima išvysti Charlie Hunnamą. „Robinas Hudas: pradžia“ taps kažkuo panaši į „Tamsos riterį‘ (angl. „The Dark Knight“) – iš Kryžiaus žygio grįžęs Robinas Hudas aptinka, kad Šervudo girioje klesti korupcija ir blogis, todėl jis suburia atskalūnų gaują ir viską perima į savo rankas.

Tačiau tai nėra vienintelis kuriamas filmas apie Robiną Hudą – šis personažas šiuo metu sulaukė dėmesio net iš kelių kino studijų. Kino studija „Disney“ stato „Notingemą ir Hudą“ (angl. „Nottingham & Hood“), kuris, sakoma, sujungs „Karibų piratus“ (angl. „Pirates Of The Carribbean“) ir „Užkerėtąją“ (angl. „Enchanted“). Kino studija „Sony“ dar praeitą rudenį įsigijo teises kurti savą Robino Hudo versiją, kuri apibūdinama kaip „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) bei „Misijos neįmanomos“ (angl. „Mission: impossible“) mišinys. Nuo konkurentų neatsilieka ir „Warner Bros“, tyliai ruošianti savo projektą, kuriam scenarijų rašė su tokiais projektais kaip „Gangsterių medžiotojai“ (angl. „Gangster Squad“) ir „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) dirbęs scenaristas Willis Beallas.

Taigi, tarp šių keturių besivaržančių projektų, kino studija „Lionsgate“ yra pasiryžusi padaryti viską, kad jų projektas kino sales pasiektų pirmas. Filmą išleisti planuojama pirmą 2016 m. ketvirtį. Paskutinį kartą skirtingi filmai apie Robiną Hudą tarpusavyje varžėsi 1991 m., kai „Robinas Hudas: vagių karalius“ (angl. „Robin Hood: Prince Of Thieves“) su Kevinu Kostneriu susidūrė su „Robinu Hudu“, kuriame vaidino Patricas Berginas ir Uma Thurman. „Robinas Hudas: vagių karalius“ savo konkurentą tiesiog sulygino su žeme, nepaisant to, kad startavo vienu mėnesiu vėliau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles