Naujasis „Aladino“ filmas patvirtina fanų teoriją apie džiną

Naujasis „Aladino“ filmas patvirtina fanų teoriją apie džiną

Naujoji vaidybinė „Aladino“ (angl. „Aladdin“) versija kino teatruose sukasi jau daugiau kaip savaitę. Tuo pačiu originaliojo animacinio filmo gerbėjams tai tapo puikia proga patikrinti 1992 m. iškeltą teoriją, kuri, pasirodo, pasitvirtina 2019 m. versijoje.

DĖMESIO! TOLIAU ATSKLEIDŽIAMAS FILMO TURINYS! JEI NENORITE JO SUŽINOTI, TOLIAU NESKAITYKITE.

1992 m. „Disney“ studijos animacinio filmo gerbėjai iškėlė gerai žinomą teoriją apie tai, kad džinas ir istoriją pasakojantis kilimų pardavėjas, pasirodantis filmo pradžioje, iš tikrųjų yra vienas ir tas pats asmuo.

Ši teorija (kuri ir taip nestokoja ją pagrindžiančių argumentų) dar pagražinta animacinio filmo režisierių Rono Clementso ir Johno Muslerio, yra vienas tų retų atvejų, kai žiūrovų kūrinys atsispindi realybėje. Papildomo patvirtinimo net nereikėjo, tačiau naujoji „Aladino“ versija, kurią režisavo Guy‘us Ritchie‘is, vis tik pasiūlo bent vieną.

Lyginant su originalu nežymiai pakeistoje naujoje versijoje istoriją apie Aladiną šįkart pasakoja žvejys iš savo laivelio, kurį dalijasi su žmona ir dviem vaikais. Ir šį žvejį – žiūrovai turėtų nustebti jo pasirodymu filmo įžangoje – vaidina ne kas kitas, o Willas Smithas! Tas pats, kaip visiems gerai žinoma, vaidinantis ir džiną.

Taigi, tai jau oficialu: kad ir kokia būtų Aladino versija (1992 m. animacinė, ar 2019 m. vaidybinė), ne kas kitas, o iš lempos išlaisvintas džinas žiūrovams pasakoja istoriją apie savo ankstesnį šeimininką. Originaliame animaciniame filme jis tapo pirkliu (ir netgi bando parduoti savo ankstesnį „kalėjimą“). Naujajame vaidybiniame filme jis plaukia į jūrą kartu su Džezminos kambarine Dalija, tapusia jo žmona ir jųdviejų vaikų motina.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles