Paskelbtas filmo motyvais kuriamo serialo „Pagrobimas“ režisierius

Paskelbtas filmo motyvais kuriamo serialo „Pagrobimas“ režisierius

Holivudui vis dažniau skelbiant apie į televizijos ekranus sugrįžtančius didžiųjų filmų perdirbinius, savąjį žodį nusprendė paskelbti ir kanalas „NBC“. Šiomis dienomis buvo paskelbtas režisierius, kuris užsiims „Pagrobimo“ (angl. „Taken“) sugrįžimu į televizijos ekranus. Šiam projektui buvo paskirtas jau serialų rinkoje besispecializuojantis Alexas Gravesas.

Žinoma, kaip dažniausiai nutinka su serialais, Alex Gravesas šiuo metu buvo paskirtas režisuoti tik pirmąją įvadinę seriją. Serialui didžiulį indelį suteiks ir scenaristas bei vienas vykdančiųjų prodiuserių Alexas Cary, kurio istorija žiūrovą nukels į pirmosios trilogijos dalies priešistorę, kuomet Liamo Neesono personažas, Bryanas Millsas dar tik tobulina savo kovinius įgūdžius.

Savoje karjeroje Alexas Gravesas jau dabar gali pasigirti keliais puikiais pripažinimais – režisierius yra laimėjęs Emmy apdovanojimus 2002 ir 2003 metais geriausios dramos kategorijoje dėl serialo „Vakarinis sparnas“ (angl. „The West Wing“). A. Gravesas taip pat yra režisavęs kelias „Begėdžio“ (angl. „Shameless“) ir „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) serijas.

Liamo Neesono pirmoji „Pagrobimo“ trilogijos dalis pasaulyje buvo priimta labai šiltai. Vos 26 milijonus dolerių kainavusi juosta užsidirbo 226  milijonus dolerių visame pasaulyje. Ir visgi, tiek antra, tiek trečia dalis daugumos kino kritikų manymu dienos šviesos galėjo ir neišvysti, nors filmai užsidirbo po 376 ir 326 milijonus dolerių. Kada pasirodys filmo motyvais sukurtas serialas kolkas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles