Vasarą kinuose pasirodys dokumentinis filmas apie tragiškai žuvusį aktorių Antoną Yelchiną

Vasarą kinuose pasirodys dokumentinis filmas apie tragiškai žuvusį aktorių Antoną Yelchiną

Šių metų sausį Sandanso kino festivalyje pasirodęs ir kritikus sužavėjęs dokumentinis filmas „Love, Antosha“ (liet. „Myliu, Antoša“) vasarą atkeliaus į Niujorko ir Los Andželo kino teatrus, o vėliau filmą galės išvysti ir kitų miestų žiūrovai.

Antono Yelchino tėvai Irina ir Viktoras teigė, jog „šis filmas įrodo, jog aistra, talentas ir meilė yra stipriau už bet kokius priešus. Tai didelis pozityvios energijos užtaisas“.

Vos 27-erių A. Yelchinas mirė 2016-ųjų birželį, nelaimingo atsitikimo metu. Dokumentiniame filme bus nagrinėjama jo ilgametė aistra menams. Filme aktoriaus istorija bus pasakojama per jo dienoraščius, nuotraukas, muziką bei interviu, kuriuose pasirodys šeima, draugai bei kolegos. Filmo kūrėjui Garretui Price’ui šis filmas yra režisūrinis debiutas.

Juostoje išvysime ir Chrisą Pine‘ą, Jennifer Lawrence, Zachary Quinto, Jodie Foster, Kristen Stewart, Zoe Saldaną, Franką Langellą, J.J. Abramsą, bei Willemą Dafoe.

„Sukurti filmą apie mūsų artimą draugą buvo labai svarbu“, – pasakoja prodiuseris Drake‘as Doremusas, atsisakęs režisuoti juostą dėl per didelio prisirišimo prie aktoriaus. „Antonas buvo gyvas tikros sielos ir išpildyto gyvenimo pavyzdys. Jo istorijoje atsiskleidžia viltis, drąsa ir, svarbiausia, meilė kinui ir šeimai. Džiaugiamės, turėdami galimybe pasidalyti tuo su žmonėmis.“

JAV kinuose filmas pasirodys rugpjūčio mėn. Kol kas nežinoma, ar juostą išvysime Lietuvos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles