J. J. Abramsas gali pakeisti „Žvaigždžių karų“ siužetą apie Rei kilmę

J. J. Abramsas gali pakeisti „Žvaigždžių karų“ siužetą apie Rei kilmę

Pagrindinės naujosios „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) veikėjos Rei tėvų tapatybė yra esminė ir tuo pačiu jau anekdotais spėjusi apaugti šios kosminės epopėjos siužeto intriga – ir tai neabejotinai bus kertinis IX-ojo epizodo klausimas. Nors atrodė, kad VIII-ąjį epizodą „Paskutiniai džedajai“ (angl. „Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi“) režisavęs Rianas Johnsonas dideliam šios serijos gerbėjų nusivylimui paprastuoju būdu išsprendė Rei kilmės klausimą (jos tėvai – alkoholikai, pardavę savo kūdikį – tokiu būdu Rei iš esmės yra niekas, tačiau nugalėjusi savo niekuo neišsiskiriančią prigimtį ji tapo naujos kartos sukilėlių pavyzdžiu), tai – dar ne galutinis taškas Rei geneologijoje, nes J. J. Abramsas yra nevaržomas visa tai pakeisti.

Sklindantys gandai patvirtina, kad jis, dar filmuodamas VII epizodą „Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“), Rei atžvilgiu turėjo kitokių idėjų. Britų aktorius Simonas Peggas, naujuosiuose „Žvaigždžių karų“ epizoduose pasislėpęs po Imperijos (ar, dabar Ordino) šalmu, patvirtino, kad R. Johnsonas pakeitė anksčiau suplanuotą Rei liniją: „Žinau, kaip tai matė J. J. [Abramsas], ar bent jau tai, apie ką buvo kalbama. Ir visa tai daugiau mažiau dingo kaip į vandenį su „Paskutiniais džedajais“. Nežinau. Nežinau [juokiasi]. Manau, kad tikrasis Rei tėvas yra Unkaras Plutas“ – smaginosi aktorius, mestelėdamas užuominą apie savo vaidinamą personažą VII-ajame epizode „Galia nubunda“.

Savo ruožtu MTV paklausė R. Johnsoną, ar šis neprieštaraus J. J. Abramso pakeitimams. „Jis gali tai padaryti. Kaip esu sakęs, noriu ateiti į kino salę be jokių lūkesčių. Noriu tiesiog atsisėsti ir mėgautis. Noriu būti nustebintas. Noriu, kad jis padarytų tai, ko nesitikiu, ir kad tai mane įtrauktų į jo istoriją“, atsakė „Žvaigždžių karų“ VIII-ojo epizodo režisierius. Greičiausiai R. Johnsonui „Žvaigždžių karų“ scenarijaus gijos yra žinomos ir iš jo atsakymo galima daryti prielaidą, kad J. J. Abramsas laikysis savosios vizijos. Tad tai, ką apie Rei sužinojome VII-ajame epizode dar nebūtinai yra neginčijama „Žvaigždžių karų“ visatos tiesa.

IX-ojo „Žvaigždžių karų“ epizodo premjera Lietuvoje numatyta gruodžio 20 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Kartelėlabai žema / 2019 balandžio 15

    Po paskutinio fiasco