„Disney“ į ekranizuojamų pasakų krepšelį įsidės dar vieną veikėją

„Disney“ į ekranizuojamų pasakų krepšelį įsidės dar vieną veikėją

Kino studija „Disney“ jaučiasi tvirtai užlipusi ant animacinijos ir pasakų adaptacijų, todėl nė neketina trauktis. Dar visai neseniai pranešėme, kad studija ketina į gyvą kiną perkelti „Mulan“, o dabar buvo paviešinta, kad filmų kūrėjai ėmėsi dar vienos klasikinės pasakos. Šįkart į „Disney“ akiratį pakliuvo medinis berniukas su ilga nosimi „Pinokis“ (angl. „Pinocchio“).

Adaptacijai scenarijų rašys filmo „Kas kankina Gilbertą Greipą“ (angl. „What‘s Eating Gilbert Grape“) scenaristas. Filmas, aišku, pasakos apie medinę marionetę, kuri svajoja tapti „tikru berniuku“. Kaip įvardina filmo kūrėjai, juosta pasakos „apie tėvo ir sūnaus santykius ir blogį, kurį sukuria melavimas, istorijų išsigalvojimas ir gyvenimas fantazijų pasaulyje“.

Tai bus toli gražu ne pirmasis Pinokio atsiradimas ne knygoje. Pirmąkart 1883 metų Carlo Collodi knygos „Pinokio nuotykiai“ (angl. „The Adventures of Pinocchio“) veikėjas iš popieriaus lapų žengė į didžiuosius ekranus ir tai padarė 1940 metais. Už šį debiutą filmas buvo apdovanotas dviem Oskarais. Buvo planuota kurti animacinio filmo tęsinį, tačiau jau 2001 metais jo buvo atsisakyta.

Tai bus dar vienas „Disney“ darbas, kuris bus perkeltas iš animacijos pasaulio. Nors studija labiau linkusi adaptuoti princesių istorijas, pasitaikydavo ir išimčių. Be „Mulan“, studija dar planuoja išleisti vaidybinius „Džiunglių knygą“ (angl. „The Jungle Book“), „Gražuolę ir pabaisą“ (angl. „The Beauty and the Beast“), „Mikę pūkuotuką“ (angl. „Winnie the Pooh“) ir „Drambliuką Dumbo“ (angl. „Dumbo“). Tokia strategija pasitvirtino, mat ekranizuota „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“) pernai buvo ypatingai palankiai sutikta, kaip ir šių metų „Pelenė“ (angl. „Cinderella“).

Tiesa, tai nebus vienintelis „Pinokio“ filmas, kuris pasirodys greitu metu. Režisierius Guillermo del Toro stato animacinį filmą, kuris bus sukurtas „stop-motion“ technologija ir pateiktas 3D formatu.

Kada pasirodys studijos „Disney“ Pinokis, dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles