Michaelas Fassbenderis pažadėjo baisų „Prometėjaus“ tęsinį

Michaelas Fassbenderis pažadėjo baisų „Prometėjaus“ tęsinį

Filmas „Svetimas: pažadas“ (angl. „Alien: Covenant“), kuris taps tiesioginiu filmo „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“) tęsiniu, bus žymiai baisesnis už savo pirmtaką. Apie tai, duodamas interviu portalui „Collider“, pranešė aktorius Michaelis Fassbenderis, kuris filme atliko vieną pagrindinių vaidmenų.

„Šis „Svetimas“ bus… Aš jums prisipažinsiu, jog labai nekantriai laukiu pamatyti šį filmą kaip ir visa mūsų filmavimo komanda. Jis žymiai baisesnis už „Prometėją“, bet toks pat didingas. Tai savotiškas trileris, kurio metu juntama neišvengiama katastrofa, kaip tas buvo originaliame filme. Esu užtikrintas, jog istorija Jums patiks nuo pat pirmų kadrų ir įtrauks nuo pradžios iki pat istorijos finalo. Tai išties didelis žingsnis kine“, – pasakė aktorius

Dėl „Prometėjaus“ tęsinio, studija „20th Century Fox“ sustabdė visus darbus susijusius su režisieriaus Neilo Blomkampo filmu „Svetimas 5“ (angl. „Alien 5“). Apie šį neįvykusį projektą pasisakė legendinis Jamesas Cameronas, kuris 1986 metais pristatė kol kas geriausią frančizės filmą „Svetimi“ (angl. „Aliens“). Pasak „Titaniko“ (angl. „Titanic“) režisieriaus, filmo scenarijus buvo vertas Oskaro.

Pagrindinius vaidmenis filme „Svetimas: pažadas“ atliko Michaelas Fassbenderis, Noomie Rapace, Danny‘is McBride‘as, Damienas Bichiras, Billis Crudupas ir kt. Filmo režisieriumi ir vėl tapo Ridley‘is Scottas.

Juostos premjera numatyta 2017 m. rugpjūčio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles