Filmo „Trigubas X“ anonsas pasiekė naują rekordą

Filmo „Trigubas X“ anonsas pasiekė naują rekordą

Filmo „Trigubas X: Ksanderio Keidžo sugrįžimas“ (angl. „xXx: Return of Xander Cage“) anonsas per savaitę laiko socialiniame tinkle Facebook ir video resurse YouTube buvo peržiūrėtas daugiau nei 100 mln. kartų. Apie tai praneša portalas „Comingsoon“, kurio teigimu tai absoliutus rekordas studijos „Paramount Pictures“ filmams.

Būsimo filmo siužetas ir vėl suksis aplink Vino Dieselio veikėją Ksanderį Kendžą, kuris visai nežuvo kaip tas buvo teigiama 2005 metais pasirodžiusiame tęsinyje. Jam ir vėl teks stoti į kovą su piktavaliais, kurie norės užvaldyti pasaulį dėka naujojo ginklo – „Pandoros skrynios“.

Juostoje pagrindinius vaidmenis atliko Vinas Dieselis, Samuelis L. Jacksonas, Nina Dobrev, Ruby Rose, Donnie Yen, Toni Collette, Tony Jaa ir kt. Filmo režisieriumi tapo D.J. Caruso.

Filmo kelią į didžiuosius ekranus lydėjo nemažai nesėkmių. Juosta turėjo pasirodyti kino ekranuose dar 2010 metais, tačiau dėl įvairiausių priežasčių juostos filmavimas buvo atidėdamas. Delsimas privertė iš režisieriaus posto pasitraukti pirmosios dalies kūrėją Robą Coheną.

„Trigubas X: Ksanderio Keidžo sugrįžimas“ premjera numatyta 20017 m. sausio 20 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles