„Marsiečio“ komanda susivienys dar vienam projektui

„Marsiečio“ komanda susivienys dar vienam projektui

Kaip sakoma, kas negenda – to taisyti ir nereikia. Skelbiama, kad studija „20th Century Fox“ įsigijo teisės į neįvardijamą autoriaus Andy Weir projektą, kuris parašė visame pasaulyje išpopuliarėjusį „Marsietį“ (angl. „The Martian“).

Teigiama, kad knygos autorius ir šį sykį parašys scenarijų „Marsiečio“ kūrėjams Simonui Kinbergui ir režisieriui Ridley Scottui. Visam pasauliui žinomas kino kūrėjas šioje juostoje užsiims prodiusavimo darbais. Ir visgi, nors visam kino pasauliui yra įdomu, kuri istorija buvo pasirinkta, tiek A. Weir, tiek R. Scottas tai išlaiko paslaptyje.

Vienas žinomiausių šių laikų režisierių R. Scottas dar praėjusią savaitę patvirtino savo prisijungimą prie kitos S. Craig Zahlerio novelės „Wraiths of the Broken Land“. Šioje juostoje režisieriui padės to pačio „Marsiečio“ scenaristas Drew Goddardas. Šįkart istorija nusikels į laukinius vakarus, netoli Meksikos sienos.

Primename, kad „Marsietis“ buvo nominuotas net septyniems Oskarams bei pateko į geriausios juostos, geriausio aktoriaus ir geriausio adaptuoto scenarijaus kategorijas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles