Kate Beckinsale kaltina režisierių Michaelą Bay‘ų seksizmu

Kate Beckinsale kaltina režisierių Michaelą Bay‘ų seksizmu

Per daugelį metų Michaelas Bay‘us užsitarnavo jam garbės nepridedančią mizoginisto reputaciją. Šis amerikiečių režisierius turi polinkį į savo filmus atrinkti seksualias marionetes aktores – taip į „Transformerių“ (angl. „Transformers“) serijos filmus pateko Megan Fox, Nicola Peltz ar Rosie Huntington – Whitely. Maža to, pastebime, kad jis su aktorėmis moterimis nesielgia taip pat pagarbiai kaip su aktoriais vyrais.

Britų aktorė Kate Beckinsale, vaidinusi M. Bay‘aus režisuotoje karinėje romantinėje dramoje „Perl Harboras“ (angl. „Pearl Harbor“, 2001 m.), patvirtino, kad ji pati šiam vaidmeniui buvo atrinkta tik dėl fizinių duomenų, bet ne dėl tų, kokius įsivaizdavo pati. Pakviesta į televizijos pokalbių šou, 42-ejų metų, tačiau vis dar skulptūriško grožio aktorė papasakojo, kaip režisierius kartojo visiems, kas tik norėjo jo klausytis, kad K. Beckinsale savo filmui pasirinko, nes ši „ne per daug graži“.

„Manau, kad jį nustebinau, nes mano krūtys nebuvo dydžio sulig mano galva ir mano plaukai nebuvo šviesūs. Manau, kad gana smarkiai išsiskyriau iš to stiliaus aktorių, su kuriomis M. Bay‘us buvo susitikęs anksčiau. Kai ruošėme filmo pristatymą, buvo klausiama, kodėl jis pasirinko Beną Afflecką ir Joshą Harnettą ir jis atsakė, kad su Benu dirbo anksčiau, ir jam labai patiko, bei kad Joshas yra nuostabus aktorius.“, prisiminė ji. Tačiau K. Beckinsale vaidybiniai sugebėjimai M. Bay‘ui nebuvo tokie svarbūs: „O kai kalba pasisuko apie mane, jis atsakė: „Kate nėra per daug viliojanti, kad atbaidytų moterišką auditoriją“. Tą jis kartojo kiekvieną kartą, kiekvienoje vietoje, į kurią nuvažiuodavome. O mes aplankėme daugybę vietų.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles