Patys blogiausi herojai sugrįžta antrajame „Savižudžių būrio“ anonse

Oficialiai pradėkime tikruosius komiksinių filmų metus. Praėjus daugiau nei pusmečiui kino studija „Warner Bros.“ paviešino jau antrąjį filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) anonsą. Ir jei pirmasis anonsas buvo niūrus ir tamsus, tai šiame filmo pristatyme bus galima ne tik pasimėgauti naujais vaizdais, bet ir gera muzika.

„Savižudžių būrys“ yra sunkių nusikaltėlių grupė, kuriems suteikiamas antras šansas. Iš esmės – tai samdiniai, siunčiami į tokias užduotis, kurios turi didėlę galimybę baigtis blogai. Siekiant užtikrinti užduoties įvykdymą, kaliniai-smogikai į užduotis vyksta su sprogmenimis, kurie įtaisyti juose pačiuose.

Antrasis anonsas yra tikrai gerokai nuotaikingesnis nei anksčiau pasirodęs. Čia visai neblogai atrodantis veiksmas ir šiek tiek šmaikštūs dialogai apjungiami su žaisminga Queen daina „Bohemian Rapsody“. Ir kodėl gi ne? Būtent toks vaizdas ir garsas suteikia dar didesnį pamišimo jausmą, kurio ir būtų galima tikėtis iš pagrindinių šio filmo kerojų. Juk jie – įvairiausi mutantai, psichopatai ir tiesiog žudikai. Jau dabar galime matyti, kad filmo vizualinė pusė gerokai patobulėjusi ir net tas pats Žudikas Krokas neatrodo toks siaubingas, koks buvo prieš pusmetį.

Taip pat, anonse akies krašteliu galimai išvystame pagrindinį filmo blogietį. Kol kas dar nelabai aišku, kas jis, bet tai greičiausiai bus… Metro stotyje traukinį naikinantis padaras-asmuo. Na, o vos prieš kelias dienas pats filmo režisierius Davidas Ayeris pareiškė, kad Jaredo Leto įkūnijamas Džokeris įvarė siaubo ir jam pačiam. Aktoriaus įsijautimą į vaidmenį galime pamatyti ir anonse, nors čia jo absoliutus išprotėjimas ir, tuo pačiu, žiaurumas kiek sumenkinamas geros fone skambančios dainos.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Jaredas Leto (Džokeris), Margot Robbie (Harlė Kvin), Willas Smithas (Dedšotas), Jai‘us Courtney‘is (kapitonas Bumerangas), Adewale‘is Akinnouye-Agbaje (Žudikas Krokas), Joelis Kinnamanas (Rikas Flegas), Jay‘us Hernandezas (Diablo), Karen Fukuhara (Katana), Adamas Beachas (Korikas), Cara Delevigne (Kėrėtoja), Viola Davis (Amanda Voler) ir kiti.

„Savižudžių būrys“ pasaulio kino teatrus pasieks rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles