Skubis Dū jau greitai sugrįš į kino teatrus

Skubis Dū jau greitai sugrįš į kino teatrus

Vienas mylimiausių šunų populiariojoje kultūroje grįžta į didžiuosius ekranus. „Warner Bros.“ studija pranešė, kad kurs naują „Skubio Dū“ (angl. „Scooby-Doo“) filmą.

Naujasis filmas bus pilnai animacinis, priešingai nei anksčiau didiesiems ekranams kurti filmai apie bailųjį šunį, suderinę tikrus aktorius ir kompiuterinius efektus. Sprendžiant iš Grego Silvermano, atsakingo už kūrybinę „Warner Bros.“ pusę, žodžių, Skubis Dū bus pirmasis iš daugelio žymių animacinių veikėjų, grįžtančių į didžiuosius ekranus.

„Mes, kaip ir daugybė fanų, visuomet mylėjome „Hanna-Barbera“ kurtus animacinius veikėjus. Skubis Dū yra vienas žymiausių šio ženklo atstovų ir jis bus pirmoji iš daugelio animacinio pasaulio žvaigždžių, iš naujo pristatytų didžiuosiuose ekranuose,“ teigė G. Silvermanas.

„Warner Bros.“, praėjusiais metais susilaukę didžiulės sėkmės su „Lego filmu“ (angl. „The Lego Movie“), į animacinių filmų kūrimą ne be reikalo įsitraukia pradėdami nuo Skubio Dū. 2002 metais kino teatruose rodytas filmas uždirbo beveik 300 milijonų dolerių, nors ir buvo skaudžiai sutryptas daugybės kino kritikų. Panašus likimas laukė ir jo tęsinio „Skubis Dū: Monstrai išlaisvinti“ (angl. „Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed“) – filmas uždirbo 181 milijoną ir susilaukė dar prastesnių kritikų atsiliepimų.

Naujojo filmo režisieriumi taps Tony‘is Cervone, susijęs su daugelio animacinių serialų kūrimu. Scenarijų jau yra parengęs Mattas Liebermanas, iki šiol parašęs tik filmą „Daktaras Dolitlis 4: prezidento šuo“ (angl. „Dr. Dolittle: Tail to the Chief“).

Primename, kad Skubis Dū yra legendinės kompanijos „Hanna-Barbera“ sukurtas veikėjas. Pirmą kartą 1969 metais pasirodęs animacinio serialo formoje, garsusis šuo kartu su jį lydinčia komanda pasižymi sugebėjimu atrasti paranormalius reiškinius ir įsivelia į komiškas situacijas dėl savo baimės vaiduokliams.

Naujasis Skubio Dū filmas kino teatruose pasirodys 2018 metų rugsėjo 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles