Trečiame „Ernyje“ sugrįš Viktoras Krydas

Trečiame „Ernyje“ sugrįš Viktoras Krydas

Viktoras Krydas, „Iksmenų“ serijos komiksų gerbėjams labiau žinomas slapyvadžiu „Kardadantis“ (angl. Sabretooth), gali pasirodyti finalinėje „Ernio“ (angl. „Wolvertine“) dalyje. Apie tai užsiminė Hugh Jackmanas, duodamas interviu australų leidiniui „The Daily Telegraph“.

Sprendžiant iš jo žodžių, idėja ir visokios galimybės apie vieno iš pagrindinių herojaus priešininko sugrįžimą aktyviai aptariamos kino studijoje „20th Century Fox“. Taip pat aktorius pasakė, jog žiūrovams galbūt teks kino ekranuose pirmą kartą išvysti žinomą Ernio būseną, vadinamą „berserkerio įniršis“ (angl. berserker fury). Būdamas šioje būsenoje, Ernis praranda savitvardą, ir jo žvėriškoji pusė paima viršų ir jis tampa ne tik galinga grėsme savo priešams, bet ir draugams.

Viktoras Krydas „Iksmenų“ kino visatoje buvo pasirodęs du kartus. 2000 m. pirmame „Iksmenų“ filme ir 2009 metais, soliniame „Ernio“ (angl. „X-Men: Origins – Wolverine“) projekte. Tada herojų suvaidino Tyleris Manas ir Lievas Schreiberis. Nežinia, ar kuris nors iš šių aktorių pasirodys trečiame filme apie Loganą.

Filmas, kurio darbinis pavadinimas kol kas yra „Ernis 3“, taps paskutiniu aktoriaus H. Jackmano pasirodymu šiame vaidmenyje. Manoma ir tai, jog šis projektas užbaigs iki šiol žinoma „Iksmenų“ kino visatą, kurią dar 2000 metais pradėjo režisierius Bryanas Singeris. Po to, matyt, seks „Iksmenų“ perkrovimas ir naujų veidų pristatymas.

H. Jackmanas, kaip Ernis, suvaidino septyniuose filmuose, ir, nepaisant to, jog jo herojaus pateikimas neatitinka komiksinio pavidalo, aktorių ir jo personažą labai vertina tiek gerbėjai, tiek kino kritikai.

Antroji „Ernio“ dalis visame pasaulyje užsidirbo beveik 420 milijonų dolerių, kai tuo tarpu pernai metais pasirodęs Bryano Singerio režisuotas „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of the Future Past“), kuriame H. Jackmanas atliko pagrindinį vaidmenį, užsidirbo 748 milijonus dolerių ir tapo daugiausiai franšizėje užsidirbusiu filmu.

„Ernis 3“ į viso pasaulio kino ekranus atkeliaus 2017 m. kovo 2 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles