Liamas Neesonas suvaidins „Metų piliečio“ perdirbinyje

Liamas Neesonas suvaidins „Metų piliečio“ perdirbinyje

Skandinaviška kriminalinė komedija „Metų pilietis“ (angl. „In Order of Disappearance“) turės amerikietišką perdirbinį, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks veiksmo trilerių žvaigždė Liamas Neesonas. Apie tai praneša portalas „Deadline“.

Originalas prieš dvejus metus pirmą kartą buvo pristatytas Berlyno kino festivalyje, kuriame pelnė tiek kino kritikų, tiek ir žiūrovų simpatijas. Filmo siužetas sukosi aplink sniego valytuvo vairuotoją, kurio sūnus miršta nuo narkotikų perdozavimo. Bet taip tik atrodė. Reali sūnaus mirties priežastis buvo kitokia. Sužinojęs, kad jo vaiką nužudė narkotikų klano nariai, vyras suplanuoja žiaurų kerštą. Po filmo premjeros daugelis šią juostą įvardijo kaip filmo „Fargo“ ir Quentino Tarantino juostų mišinį.

Liamui Neesonui keršto filmai paskutiniais metais tapo tikra kasdienybe, todėl su šia role jis turėtų labai lengvai susidoroti. Artimiausiu metu jis pasirodys dar viename trileryje „Feltas“, kuriame suvaidins FTB vadovo pavaduotoją Peterį Landesmaną.

Kada prasidės amerikietiškos „Metų piliečio“ versijos filmavimas ir kada filmas pasieks kino ekranus, nepranešama. Juostos režisieriumi taps originalios versijos kūrėjas Hansas Peteris Molandas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles